Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek, ha a fiatok...

Mit tennétek, ha a fiatok reggelente háromnegyed óráig, esetleg 50 percig állogatná a haját a fürdőben és ilyen haja lenne?

Figyelt kérdés

Nem mondom, a fiúk is legyenek igényesek, de ez nem igényesség, hanem hiúság meg kényesség. Ráadásul még csak 10 éves (!!!) lesz másfél hónap múlva.


Hosszú haja van (legalábbis nyakig érő, elöl az arca közepéig érő, ő vágja körbe mindig) és folyamatosan, minden nap ilyen hosszú ideig csinálja a haját, aztán szinte kővé lakkozott, zselézett, waxolt hajjal jön ki. Szinte kakastaréj szerűen elöl van egy felálló hullám, mindenhol máshol meg keményen lakkozva lenyalt, de a lakk miatt van valami tartása. Az öltözködésre nem fordít ennyi időt.


Volt már, hogy majdnem elkéstünk az iskolából, de ő nem jött ki, bármennyire is szóltam neki. Már azt kellett mondanom, hogy otthagyom. Reggelizni sem tud emiatt.


Ti mit tennétek? Hagynátok így?



2022. ápr. 9. 04:52
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
A hajmosás is elég hosszú, de azt ő sem akarja sokszor, csak másfél, két hetente.
2022. ápr. 9. 04:53
 2/38 anonim ***** válasza:
84%

És nem röhögik ki...? Elég hülyén nézhet ki.

Ha nem tud reggelizni, ő baja. De reggel nem lehet 50 percre foglalni a fürdőszobát. 20 perces limitet vezetnék be.

2022. ápr. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
2. Nem tudom. Az iskolában gondolom megszokták. Az utcán már kapott vigyorgó pillantásokat, meg volt, hogy nem tudták el dönteni, hogy fiú vagy lány, de egyszer egy másik suliban is kiröhögték vele egykorúak.
2022. ápr. 9. 05:42
 4/38 anonim ***** válasza:
86%

Engedik a suliban a waxolást? Ha lányoknak tiltják a körömlakkott, akkor a waxot is betilthatnánk..


Egyébként azzal nincs gond, hogy helyes akar lenni, biztos látta valahol tiktokon vagy ilyesmi, hogy így jól néz ki. Talán kicsit kényszeres, hogy ennyire a tökéletesre törekszik, de kistini, totál belefér az izgulás, hogy elrontja. Ha másnak nem kell a fürdő, engem nem zavarna, de korábban kelteném, hogy indulás előtt 10 perccel legyen kész(így ha késik, akkor is belefér az időbe). Kíváncsi vagyok hogy bukfencezik tornaórán:)

2022. ápr. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%
Felkelteném egy órával korábban. Gyorsan leszokna a waxolasrol
2022. ápr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
99%

Hogy jutott el idáig? Nálunk (sajnos, de ebben az esetben szerencsés lenne) csak egy fürdő van, így lehetetlen lenne bárkinek is ennyit tollászkodnia.

A waxot is te veszed gondolom nagyker mennyiségben ehhez a mutatványhoz, ott is meg lehetne fogni a dolgot.

2022. ápr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
91%
10 éves. Egy 10 évesnek ha te nem tudod beszabályozni az életét, akkor veled van gond, nem vele.
2022. ápr. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
26%
Lenyírnám nullás géppel.
2022. ápr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
84%
Kérdés, hogy 10 évesen hogy jut vki idáig?
2022. ápr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%
Először azt hittem tizenévesek fiúról van szó. Egyszerüen nem engedném ennyit tollászkodni, kitessékelték a fürdőből.
2022. ápr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!