Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23+4 hkm vagyok. Hirtelen...

23+4 hkm vagyok. Hirtelen szédülés jött rám. Kb háromnegyed órája tart. Mitől lehet? Mit csináljak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Enni ettem rendesen, inni is ittam rendesen. Vérzés nincs. Nem vizes sem a kezem sem a lábam. Vérnyomásom és cukrom eddig mindig rendben volt. Eddig a terhességem alatt semmi rosszullétem nem volt (se hányinger, se hányás, se szédülés. Mitől lehet ez most mégis? Ez normális? Mit csináljak hogy elmúljon?

2014. szept. 25. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem kávétól és sok folyadéktól múlt el.

Egyébként a vérnyomás ingadozhat ebben a szakaszban, valószínűleg az okozza (fronttal megtámogatva). Engem anno üzemorvos látott emiatt, amikor mondtam, hogy terhes vagyok, akkor elmosolyodott, hogy "ja kérem, az ezzel jár, nincs ebben semmi kóros!"

2014. szept. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is vérnyomás lehet. Egyél egy kis csokit, vagy egy gyengébb kávét igyál, és igyál sok vizet.
2014. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,én 16 hetesen el is ájultam :( nagyon megijedtem,már előtte is volt hogy szédültem párszor,de az eszmélet vesztés megrémisztett ,a védőnőm,nődokim,háziorvosom is "természetes" velejárónak mondta ,a vérnyomással hozták összefüggésbe.Én amikor szédülök,émelygek,elgyengülök akkor lefekszem eszem,iszom egy kicsit és elmúlik. Pihenj és ne aggódj :)
2014. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet front is,terhesen ha érzed ha nem máshogy működik a szervezeted. Szerintem is egyél egy csokit és pihenj le. 12 hetes baba anyukája:)
2014. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Naponta egyszer mérjél vérnyomást,akkor is ha eddig rendben volt,igyál sok folyadékot,pihenj amikor csak tudsz.Lehet a front hatása is,de akár hirtelen le eshet a cukor,vérnyomás,vagy épp fel is mehet hirtelen és ez is okozhatja a szédülést.

29-hetes kismama

2014. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!