Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek a szüleimmel...

Mit kezdjek a szüleimmel életem legroszabb születésnapján?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a tegnapi nap lettem 17 éves. Szüleimtől kaptam egy ajánlatot, miszerint szerveznek nekem egy bulit Vasárnap estére, és hívjam meg az összes haveromat, a pénzzel ne foglalkozzak, mindenre lesz addigra (pedig amúgy szegénykék vagyunk) 1 hete lefoglaltunk egy étterembe egy billiárdasztalt és egy evőasztalt 10 személyre. Ezeket a személyeket meg is hívtam és mai napig minden rendben volt. Úgy volt, hogy a mai nap 9-től éjfélig lesz a buli. Erre kb 1 órája üvöltözést hallottam a szüleimtől. A buliról üvöltöztek, belehallgattam és csak annyit csíptem ki belőle, hogy azthitték egymásra, hogy majd a másik fizeti ki a bulit, mert neki nincs pénze. (tehát anyám azt hitte apám fogja és fordítva. ) Erre nem tudták mit kezdjenek magukkal és felszaladtak hozzám, hogy ők most elmennek, majd jönnek holnap, nem akarnak "beégni", van kaja, ha éhes lennék. (gondolom anya nagyimhoz ment, apám meg szállodába, ahogy szokták, mert szeretnek elbújni a bajok elől. ) Nyílván lemondtam és szoltam mindenkinek az interneten, hogy nem lesz buli, de még mindig nem tudom, hogy mit érzek legbelül, (gyűlöletet és szomorúságot egyszerre, az biztos. ) Kulcsot és pénzt se hagytak itthon :\ Mit csináljak ezzel a helyzettel?

2016. okt. 30. 20:37
 1/9 acelsziv ***** válasza:
81%
Nem értem. Ha szállodára van pénz akkor bulira hogy nem volt?
2016. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

1.# egy gagyibb """"szallodaban"""" max 3000ftert mar alhatsz, azert a buli ettol joval dragabb lett vna.

Kerdezo: sajnalom, jovore boldogabb sznapot! :)

2016. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló igazad van de a kérdező nem erre kíváncsi. Én elkezdenem a saját életem a helyedben mert ez nagyon gáz. Gondolom a kapcsolatuk se lehet túl jo ha ennyi a kommunikáció köztük. ..
2016. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Uuuh basszus, nagyon sajnálom. :(

Nem tudsz mit kezdeni sajnos, de a szülrid nem viselkedtek valami felnőttesen. Inkább elmenekültek otthonról, mint hogy szembenézzenek a problémával.

2016. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nagyon boldog születésnapot! A legfontosabb,hogy ne ess kétségbe,menj sétálj egyet gondold át tiszta fejjel a dolgokat,képzeld magad a helyükbe,te mit tennél ebben a helyzetben.Próbáld végigvezetni a lehetséges megoldásokat a fejedben!Beszélgess a legjobb barátoddal róla,hallgasd meg az ő véleményét!Nézd,a szándékuk jó volt,a kivitelezés nem sikerült,de ettől függetlenül nem akartak neked semmi rosszat ! Holnap hazajönnek és együtt szépen megbeszélitek a dolgokat ! Nagyon drukkolok neked,és ne felejtsd el,hogy ha hiszel valamiben,semmi sem tud visszatartani abban,hogy ezt elérd !
2016. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Nagyon nagyon sajnálom barátom. Hidd el, minden rendben lesz.

Nem érdemelnek meg téged.

Sajnáld őket hiányosságaik miatt.

Költözz el amint tudsz s szakítsd meg velük kapcsolatot. Addig is minimális kommunikáció. Sok sikert.

2016. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bakker, nagyon sajnállak!
2016. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én áthívnám magunkhoz a barátaimat - mondjuk az enyémek nem a földön fetrengős-hányós bagázs -, kikötve, hogy mindenki hozzon rágcsát, meg piát.

Aztán rendelnék vacsira pizzát, ha elosztjuk az árát, olcsó.

Kész, net van, zene van, max. dumáltok meg puncsoztok.

2016. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

uhh szegénykém...


engem a 17. születésnapomon széttépett egy németjuhász és majdnem meghaltam, de sajnállak azért.

(és nekem még buli sem volt előtte)


node, remélem jól telt a szülinapod, én biztos megnéztem volna egy csomó vígjátékot és bezabáltam volna/főztem volna magamnak valami finomat. :)

2016. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!