Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekeid milyen gyakran...

Gyerekeid milyen gyakran vannak a nagyszülőknél?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 19. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Szüleimmel egymás szomszedjai vagyunk, így minden nap találkoznak, de úgy konkrétan nincsenek náluk. Lányom míg kisebb volt (most 14), többször aludt ott hétvégente, de már kinőtte. Kisfiamnak anyukám szokott vigyázni ha megyek valahová hétköznap.

Férjem szülei messzebb laknak nem.magyin vagyunk jóban, ott meg soha nem voltak nélkülünk, velünk is csak kb egy évben 3-4 alkalommal.

Van egy unokatesóm, az ő gyerekei minden hétvégén a mamánál alszanak, neki és a férjének minden hétvégéje szabad. Hétköznap 5 után vannak otthon,mert dolgoznak hétvégén meg lepasszolják őket, én így nem tudnék élni. Szinte nincs is a gyerekeivel.

2022. ápr. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Velünk együtt hetente fél napot kb. Nem volt egyedül egyik nagyszülőnél sem, 3 éves lesz.
2022. ápr. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 franciasrac ***** válasza:
Nincsen gyerekem, én vagyok a gyerek, de évente kb 2-3-szor látogatom meg őket (500 km-re laknak Rhône-Alpes-ban), szoktam minden alkalommal 1/2 hétig maradni náluk meg ők is jönnek hozzánk a családi ebédekért (Karácsony, Húsvét meg ilyenek) szóval összességében évente pár tucatnyi napot látjuk egymást 😊
2022. ápr. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Exem legalább havi 1x viszi át a lányokat kb de van hogy gyakrabban, nincs megszabva, jóban maradtunk az egész családjával, akkor jön értük amikor szeretne.

A fiamat meg 3 hetente 10 percre láthatja maximum az a vén boszorkány (párom viszi, mi gyűlöljük egymást), nem engedem többre. Nem szeretném ha azt a rideg, fagyos, sértegetős légkört magába szívná. Borzalmas a vénasszony, mindenki gyűlöli a fiain kívül, úgyhogy bőven elég ez is, még sok is. Innen meg természetesen ki van tiltva, be nem teheti a lábát, de szerencsére nem is vergődik miatta.

Anyukám meg jön egy héten 2x, segít a fiam körül mert még csak 10 hónapos.

2022. ápr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Anyáéknál úgy 2 hetente 3-4órát. Én is ott vagyok, ott nem hagyom őket, caak ha nagyon muszáj.

Anyósnál sosincsenek. 2 éve nem láttuk


3 éves a fiam, 6hónapos a lányom.

2022. ápr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az èn szüleimhez heti 2x megyünk, akar egèsz napra. Ott èn is tudok kicsit lazìtani. Ebből van olyan, hogy elviszik 1-2 òràra jàtszòtèrre/sètàlni. Vagy ők jönnek ès 1-2 òràra elviszik. 2,5 èves a lànyunk.

A fèrjem szülei 2000km tàvolsàgra vannak. Èvi 2-3x talàlkozunk 2 hètre. De azok a talàlkozàsok is csak az unokàròl szòlnak :)

2022. ápr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Heti kétszer megyünk. Én is ott vagyok
2022. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Anyósékkal sokat vannak. 10 percre laknak tőlünk, a suli és a bölcsi pedig kb félúton vannak a mi és az ő lakhelyük között. Heti 2x anyósom megy értük. Ebből egyik nap a péntek szokott lenni, és aznap kb 2-3 hetente egyszer ott is alszanak náluk. Leszögezem, ezt nem mi kértük (sem az elhozást, sem az ottalvást), anyós meg após szeretnék, illetve persze a gyerekek is imádnak ott lenni.

Anyukámhoz (apu sajnos már nem él) 3 hetente megyünk, de akkor szombat reggeltől vasárnap késő délutánig ott vagyunk, mert ő sajna másik városban lakik. De persze olyankor mi is ott vagyunk, nem csak a gyerekek.

2022. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anyósom heti 1x elviszi egész napra. Reggel jön vonatoznak egy megállót a másik városba ahol laknak, 6 körül meg a férjem elugrik érte. Anyukám is el szokta vinni hetente, meg hozzájuk megyünk együtt is. Ők pár perc sétára laknak. 1,5 éves a fiam.
2022. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szüleim még dolgoznak, munkájuk miatt sokszor hétvégén is elfoglaltak, plusz nem is laknak túl közel (kocsival 40 perc, tomegkozelekedessel másfél óra). Így kb havi 1szer tudják elvinni a gyerekeket 1 éjszakára.


Anyosom pedig már idős, nála nem lehet ott hagyni őket. Hozzá kb 2 hetente megyünk latogatoba 1-2 órára.

2022. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!