Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Külföldi munka kedvéért...

Külföldi munka kedvéért anyaként itthon hagynád a nagyszülőkre 3 és 6 éves gyerekeidet évekre?

Figyelt kérdés
Hazajössz látogatóba x havonta persze. Az állás jobban fizet lényegesen,mint itthon, de azért annyival nem, hogy mondjuk 1-2 év és totál gazdagon térj haza. Félretenni persze lehet belőle, de annyira rengeteget nem. A gyerekeknek van apjuk is, de elváltak a szülők.
2012. febr. 20. 22:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
jaj, ne!
2012. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Mérlegelni kell, hogy mit nyersz, veszítesz vele.

Persze ha egyáltalán rólad szól a kérdés.

Van, hogy nincs más választás.


Én is ismerek egy olyan nőt, aki kijött a 10 és 12 éves lányai mellől 2 évre. Muszáj volt, nem akart eladósodni. Ugyanígy volt náluk is, addig az elvált apuka, ill. a nagyszülők gondoskodtak róluk.

2012. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem mindenképpen megsínylik a gyerekek.
2012. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem én vagyok...az is más szerintem amikor iskolás korúakat hagy itt ...( a 10-12 évesekre mondom).
2012. febr. 20. 22:21
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2012. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
És megmondanátok hogy miért nem vagy mi jut eszetekbe először amikor ilyet hallotok? Vagy mi lenne az az indok amivel megtennétek?
2012. febr. 20. 22:29
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem, mert én elképzelhetetlennek tartom, hogy a gyermekeim nélkül éljek akár egy napot is. Én annyira szeretem őket, hogy bele őrülnék egy ilyen helyzetbe. Soha nem tudnék ilyet tenni, nincs az a pénz.

Én így gondolom.

2012. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Nagynéném itthon hagyta a férjére a 3 fiát, 3, 5, 8 évesek voltak. Kiment Amerikába, dolgozott, küldte haza a pénzt. 20 évet volt kint, ez idő alatt nem volt egyszer sem itthon, minden fia megnősült, unokák lettek! Tartotta a kapcsolatot a gyerekekkel, Skype telefon, email. Tavaly kiment a fia hazaköltöztetni az Anyukáját, egy konténernyi bútor, autó, a kinti élete. Minden fiának vett lakást, sulit esküvőket finanszírozta, onnét

ment nyugdíjba. Egyik fia élt dolgozott kint 4 évet vele, a másik kettő ek jólfizető munkálya van.Jól megvoltak a gyerekek, hiányzott nekik anya,

de így utólag mindenki nagyon jól járt, senki nem veti ezt a szemére, sőt! Tavaly hazajött, és él boldogan a férjével!

Ha olyan anyagi helyzetben lennék, hogy nem bírnám fizetni a hitelt, nem tudnék jobb állást találni amivel keresek annyit hogy jól éljek, elmennék. Miután kint megteremtettem egy biztos állást albérletet, kivinném a gyerekeket is. Dolgoztam annó külföldön 3 évet, ég és föld a fizetés, az életszínvonal.

2012. febr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyszerűen azért, mert egy igazi anyának a pénz nem lehet fontosabb, mint a gyermekei. Lemarad a gyerekek éveiről, fejlődéséről, kimarad az életükből. Borzasztó, én ezt elképzelni sem tudom, hogy valaki önszántából ilyet tesz.


Most lehet persze mondani, hogy ha jól keres az a gyerekeknek is jó, de a gyereknek nagyobb szüksége van az anyjára, mint a kertes házra vagy a Nike cipőre.......

2012. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!