Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 hét múlva kezdi a bölcsit,...

2 hét múlva kezdi a bölcsit, milyen a praktikus benti és kinti cipő? Milyen ruhákat vegyek? Elég egy mamusz v tépőzáras valami, linkeljetek

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szandi szerintem bentre, amit nem igazán tud levenni a lábáról. Ha mamuszt hord és tűri magán, az is jó persze. Nekünk szandink van. Kinti cipő is olyan, amit nem sajnálsz, de jól tartja a lábát.


Ruhákból - vackokat, mármint minél olcsóbb, annál jobb. Ott a gondozónők nem úgy fognak rá vigyázni mint Te otthon, illetve az udvaron nyilván a földön fog kúszni. Én örökölt ruháka adok rá oda, az újakat pedig otthon illetve ha velem van. Nálunk a bölcsiben télen nagyon meleg van, akkorra bentre rövidnacit javasoltak. De kérdezd ezt majd meg. Legyen mindig mindenből váltóruha, mert sokszor leeszik, bemocskolják stb. Hidegebb, de nem téli napokon azt javasolták, hogy vigyek be a szekrénybe egy kötött pulcsit, illetve vegyek valami vacak kabát szerűséget (kord eszméletlen randa kiskabátot vettem 700ft-ért használtan), és úgy ki tudnak menni. Lényeg a réteges, hogy tudják variálni, szerintük épp mennyi kell a gyerekre.


Remélem segítettem még linkelés nélkül is.

2010. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kinti az utcai cipője, nem sajnálom, úgyis kinövi pár hónap alatt, nem dísznek veszem hanem hogy hordja!

Lányom van, bentre egy szandija van.

Ruha, harisnya trikó hosszú újjú szoknya, így ha mennek ki csak ráadják a nadrágot kardigánt kabátot, vagy pulóvert overált.

Én a tescoban veszem a ruhákat, olcsók mindig van akciós, ma is vettem hosszú újjú felsőket 350-500 ft, nacik 500-1300 akciós mindig van, a mosógép meg kimossa! Nem örököltünk semmitől sem ruhát, nem szeretem ha csúnya kopott ruhákban van emberek között!

2010. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bentre jó minőségű szandit, ami tartja a bokát, mert egész nap abban van úgyis. Kintre én az utcai cipőjét adom, abban megyünk úgy is játszira meg abban motorozik a bölcsiből haza is. Ha pelusos akkor bodyk, ha nem akkor alsó +trikó.

Minden féléből pár felső, vastagabb vékonyabb, stb. Időjárásnak megfelelő kinti naci+ benti naci, de jó sok, mert folyton öltöznek. Szerintem is jók az örökölt és turis cuccok, a lényeg hogy kényelmes legyen. Nekünk is van bent játszos kabátunk, mert az mindig koszos lesz (krétás stb).

2010. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!