Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyák napján mivel lepjem meg...

Anyák napján mivel lepjem meg a Párom?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves kisfiúnk és még verset nem tud tanulni, de gondoltam valamit illene.


Milyen ötleteitek vannak?


Köszönöm a válaszokat.


2022. ápr. 27. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy rajznak vagy festménynek örülnék, amit közösen csináltatok. Nem kell, hogy szép legyen, csak benne legyen a kis keze munkája. Meg virág mellé mindenképpen.
2022. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Nekem egy papirra rairtak h szeretlek anya, es a ket tenyeret ranyomdaztak, majd bekereteztek.

Imadtam💝


Esetleg, ha ugyes vagy, van fent neten recept szodabikarbonas gyurmahoz, abbol kerek lakos format csinalni es bele egy talp es keznyomat. Ezt nalunk a mamák kaptak.

2022. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Lapos, nem lakos, bocs.

Ja es ki kell szaritani

2022. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Adjatok neki közösen virágot. Még 2 évesen úgy sem tud egyedül elkészíteni bármit, nagyrészt úgy is te csinálnád, annak meg sok értelme nincs. Majd ha nagyobb lesz, úgyis maga fogja csinálni, az más lesz.
2022. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Derjaderja, valaki más ír a felhasználóddal? Teljesen megváltozott a stílusod/tanácsaid..
2022. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én tavaly ilyet kaptam. Akkor volt 2 a nagyobb és 3 hónapos a kisebb.

Képet nem tudok feltölteni, ezért csak linken tudom megmutatni.

[link]

2022. ápr. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Fesd be a gyerkőc tenyerét és csinálj egy lenyomatot. Azt vágd ki. Ez lesz a virág feje. :)


Egy hurkapálcát fess le zölddel vagy vonj be zöld papírral. Erre ragassz egy zöld papírból kivágott levelet.


A pálcika tetejére pedig ragaszd a tenyérlenyomatot.


Nagyon helyes kis ajándék, mágnest is lehet ragasztani a hátuljára. :)

2022. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. ápr. 28. 11:54
 9/16 Derjaderja ***** válasza:
16%

5. Kedves Tőled, de sajnos èn ìrtam. Elég eltelt stílusban tèny. De egyrészt új telefonom van, ès emiatt a szövegátírás miatt nem is tudok fogalmazni, másrészt nem szeretem az Anyák napját, sőt, nagyon nem, és valahogy nekem tényleg nagyon furcsa, hogy egy férfi a saját párjának anyáknak meglepetést adjon, én nem tudnám sehová tenni, erőltetett is, negédes és értelmetlen is. Az ilyen gyerektől való kötöző felköszöntés is zavaró. Főleg ezek az iskolai dolgok, szerintem többletet lelki gyakorlat lesz majd nekem, ha éljünk oda, hogy jó pofát vágják és ne sebészet meg a gyerekek.

Persze nem mindenki gondolja így, de ha a kérdezőnek is annyira természetellenes, hogy itt kér tanácsot, akkor szerintem nem kell semmi.

Vigyen azért virágot, mert szerelmes a feleségébe. Az mindig bejön.

2022. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Derjaderja ***** válasza:
Eltelt = eltolt
2022. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!