Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hagynátok, hogy 1-1,5 éves...

Hagynátok, hogy 1-1,5 éves babátok (1 héten 1x amikor csokit vesztek neki) a bontatlan csokipapírt rágcsáltja, amíg ki nincs bontva? Miérteket is kérek.

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 10:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedem neki, ogy rágcsálja, mert a papírt és a fóliát is lenyelheti
2010. szept. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
nem hagynám, mert az nem megennivaló
2010. szept. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ne szokja meg ezt a butaságot.Mellesleg el tudod képzelni hányan és milyen kézzel fogdosták azt össze?
2010. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan, NEM! Nem, mert a csokit miután papírba került, valaki dobozba pakolta. Másvalaki pedig kirakta a boltban a polcra. Valaki elvehette, majd visszatehette. Nem szeretném, ha a kicsim más keze után nyalná le a koszt. A másik, hogy sok csokipapír olyan festékkel van festve ami könnyen oldódik, így a pici azt is meg eszi és kitudja mit kezd a szervezete a festék anyaggal. A papír (ma már műanyag csomagolás inkább jellemző) szakadása és megevése, szintén előfordulhat.
2010. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Én hagynám, úgyis megrág mindent, ez sem piszkosabb azoknál a dolgoknál. Más kérdés, hogy utána nehéz belőle kihámozni az összerágcsált csokit. Megint más kérdés, hogy még nem szoktam neki csokit adni (15 hónapos).
2010. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Igaz nem csokit, rudit tejszeletet kap, azt kibontom neki, félig lehúzom a papírját, és eszi szépen, így a keze sem lesz maszatos.
2010. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem adok neki csokit. NEm engedném, mert a festéket lenyeli, a papir meg csupa kosz, mindenki mocskos kézzel fogdosta.

Akkor inkább egye a kutyasz.rt, azt legalább tudom, hogy be van oltva, nem lehet baja. (bocs a hasonlatért, nem engedem a kutyasz.rt se enni, csak drasztikusan rá akartam világitani, hogy még az s jobb...)

2010. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Következtetés: a válaszadók többsége (Ti) koszos kézzel jár boltba.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. szept. 17. 11:29
 9/24 poci-maci ***** válasza:
36%

én nem a burok alat nevelem a 16hós fiamat

miért ne engedném előttem csinálja úgy is nem lehet belőle baja!

én még az utcán is hagytam hadd menjen 4 kéz láb utánna megostam a kezét és semmi baja nem lett tőle!!

Nyílván rossz anyának tartotok és kapom majd a lepontozást!

2010. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Kedves Poci-maci! A Te fiad tuti nem dönti le majd a lábától az ovi:)

Köszönöm a válaszodat!

2010. szept. 17. 11:49
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!