Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekvallalas 30 felett egyedül?

Gyerekvallalas 30 felett egyedül?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről?
2022. máj. 12. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Már terhes vagy, vagy még nem? Vagy örökbe szeretnél? Ezt nem írtad le, így nehéz válaszolni.


Egy gyerek megfoganásához férfi is kell, akinek utána egy egész életen át ugyanannyi joga lesz a gyerekhez, mint neked.


Egyedül örökbefogadni nehéz és hosszú folyamat. Előbbre helyezik azokat a várakozókat, akiknél nem csonka családban nőne fel a gyerek.


Ha már terhes vagy és úgy vállalod be egyedül a gyereket, akkor megint ott van az, hogy az apának is joga van hozzá (kivéve, ha lemond róla). Másrészt pedig míg a csed, ha jó fizetésed volt, elég lesz, hogy megéljetek, de a gyed max 210 ezer havonta, ebből pedig nem lehet fenntartani ma egy családot. Szóval tuti vissza kell menned dolgozni minél előbb, kivéve, ha a családod, rokonaid be tudnák segíteni neked.

2022. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Azért a helyzetedről irhatnal kicsit többet. Ennyiből nem lehet semmi véleményt írni.
2022. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Rossz ötlet.


Rövid kérdésre rövid válasz.

2022. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha anyagilag stabil a helyzete, és van segítség (szülő pl), akkor hajrá.
2022. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha egyedül is tudod biztosítani az anyagi hátteret hozzá és bírod a 0-24 órás melót akkor simàn!

Nyílván kényszerből sok anya megoldja mindezt, de baromira nem könnyű! Engem a kezdetektől támogatott a férjem, mindenbe besegített még ígyis zombi voltam az első fél évben.

2022. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Tudatosan egyedulallokent gyereket vállalni minden korban a legnagyobb egoizmus
2022. máj. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönom a valaszokat. Egy panelban elek 300 körul keresek, nincs semmi hitelem van autóm egy közepkategórias van nemi tartalekom is. Nem elek rosszul, a ceg visszavesz ha szulnek, van home office nem rosszak a körülmenyeim. Anyukam itt el a varosban masik lakasban tudna segiteni ha szukseges, egy gyerek plusz költseg nyilvan de sztem megoldanam h jól eljünk megha nem is jarna magan suliba es csak eggyel előbbi iphoneja lenne. -Ezek is fontos ma- De nem lenne apukaja mert szex kapcsolatból nem vallalna a srac az apasagot csak hozza jarulna ha szeretnem h legyen. Nem tudom h akarom e apa nelkul. Nem csak nekem. Neki sem. Tenyleg csak ego lenne🥲 Plusz testvere sem lenne nagyjaból senkije ha en egyszer meghalok.

Igy most leirva nem olyan jó ötlet azt hiszem🥲

2022. máj. 13. 08:39
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ne!! Egy gyermeknek apa mintára is szüksége van. Plusz nagyon megterhelő lehet egyedül mind mentálisan és fizikailag is !
2022. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
És az elváltak, vagy a többi alkalmi, vagy akinek meghalt az apja? Ők is felnőnek.
2022. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

9!


Nem mindegy, hogy az ember egyedül marad, vagy eleve egyedül vállal gyereket.

2022. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!