Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan nők aki egyedül...

Van olyan nők aki egyedül vállalna gyereket? Ha igen miért tenné ezt, nem talál normális párt, vagy már korban érzi a gyermekvállalás idejét?

Figyelt kérdés

2021. febr. 6. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Én egyedül vállaltam,bár nem így terveztem. Hosszú kapcsolat után tervezett estem teherbe de az apja meggondolta magát,kérte vetessem el. Aznap elhagytam. Nem bántam meg.
2021. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Én is egyedül vállaltam. Nem voltam még abban a korban, hogy mindjárt kifussak az időből, de nem találtam megfelelő párt, és tudtam, láttam, hogy nekem nem is fog sikerülni soha. Igazam is lett, és ha nem így tettem volna, akkor most görcsölhetnék, hogy úristen, sosem lesz gyerekem sem. Lett, és bizonyos szempontból könnyebb is így, hogy nem kell egy férfi miatt idegeskednem, hogy mi van, ha nem felelek meg neki, megcsal, kidob vagy simán csak csesztet folyamatosan, mert ő elégedetlen azzal, amit épp nyújtani tudok és a kapcsolatunkkal...
2021. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Én. Mindig úgy voltam vele, ha úgy alakul, egyedül is vállalom, mert gyereket mindig jobban akartam, mint párt. Pár lehet még akármennyi, de gyerek csak bizonyos korban. Ha akkor épp nincs megfelelő kapcsolatod, és nem vállalsz gyereket, később már hiába kapálózol.(Nem mindenki olyan szerencsés, hogy a megfelelő időben találkozik a megfelelő emberrel.) Sajnos, így se volt lehetőségem, így már a korom miatt tudatosan egyedül vállalnék. Csak Mo.-n ez nagyon nem egyszerű.
2021. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Semmiképpen.
2021. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy talán nem is akar párt. Se megfelelőt, se semmilyent
2021. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!