Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom beütötte a nuniját,m...

Kislányom beütötte a nuniját,mit tegyünk?

Figyelt kérdés
11 òra körül beütötte a nuniját egy csőbe, fáj, csíp neki a pisi, ìgy nem is mer pisilni. Kb. Dél òta nem pisilt, mert fél, pedig már nagyon kell neki. Vigyem ügyeletre? Vagy mit lehet csinálni? 4 éves
2022. máj. 28. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
igen,vidd ügyeletre
2022. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Próbáljon pisilni.
2022. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ültesd meleg vízbe,pisiljen ott. Lavór,kád. A víz is csípi neki?
2022. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meleg vizben ult kb egy oraig, csorgattuk a vizet, de nem mert pisilni, hiaba latszott rajta, hogy nagyon kell neki. Most ugy fekudt le, hogy nem pisilt, azt mondta, hogy nem erzi, hogy kell, de szerintem csak azert mondta, hogy ne nyaggassuk. Abban bizom, hogy ejszaka bepisil.
2022. máj. 28. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már nem fogja bírni tartani pisilni fog,de ha holnap is ez lesz a helyzet vidd orvoshoz az a biztos.
2022. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Orvos.
2022. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Én már rég bevittem volna, ha amúgy szobatiszta már, akkor nem feltétlenül fog álmában bepisilni, főleg ha fáj neki és felkel és és visszatartja. Másrészt ha ennyire fáj neki, akkor a probléma nem oldódik meg, csak mert egyszer pisilt.
2022. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet a lányoddal?
2022. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%

Helikopteres mentő,

Sima mentő,

Gyerek mentő,

mindent egyszerre kihivni.


Apuka meg múrázon amíg te elvagy flasedbe.

2022. jún. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!