Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megengednétek a kisgyereketekn...

Megengednétek a kisgyereketeknek mondjuk 8 és 12 között , hogy "befesse" a haját? Gondolok itt ilyen kimoshatósra nem az a tartós.

Figyelt kérdés
Végülis ez is egy módja hogy ki fejezzék a személyiségüket. És szerintem egy nyáriszünetben bele férne 1x 2x mondjuk a hajvéget vagy pár tincset.

2022. jún. 7. 19:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
73%
Kimoshatoval szünetben simán.Suliidőben nincs nálunk még köröm,haj festés,bár a suliban elvileg nem szólnak érte.Szünetekben gellakot is engedek.Ez a megállapodás köztünk.12 éves a lányom,de már 2 éve így csináljuk.Neki is jó,mert kicsit csajoskodhat,de azért a suliban még nem kell ennyire feltűnősködni.Teljesen jól működik.
2022. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Írjam le az érvem? Leírtad. Mert 8-12. Ennél több érv nem kell ahhoz, hogy valaki ne fesse a haját.
2022. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
31%
10 éves korában a haja alján az utolsó 20 centi be lett festve sötét vörösre. Mi külföldön élünk, itt nem szólják meg érte. És nem lett felszínes, magamutogató. Most már 16 éves, ugyanolyan kedves, szerény, vidám, jó tanuló, udvarias lány. Nem sminkel, nem jár feltűnő ruhában. Van egy piercingje, és most éppen zöld a fogszabályzója, de ennyi.
2022. jún. 8. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
84%

Mit nevezünk kimoshatónak..?


Palette 24 hajmosásosat nem ( mert nem jön ki, én is azt használom)


Olyat, ami 1 mosás alatt kijön nyàriszünetben igen.


A 14-15 éves gyerek az nem 8-12 éves..

2022. jún. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
78%

A színező spray, ami egymosásos nem egy rossz találmány. A hajkrétát én skippelném, poros, száll mindenféle, belekenődik a ruhába, ráadásul az nem is egy mosásos, hanem egyszer megfújt a szellő és kijött.

Egyszer-egyszer semmivel nem károsabb, mint amikor a falunapon kikennek oroszlánnak, vagy ráraknak egy csillámtetkót.

Nem is értem ezt a "ne tűnjön felnőttnek" fóbiát. Nyilván nem fog, de a gyerekek utánoznak. Van aki főzős játékot játszik. Egy kategória.


A sminktól, hajfestéstől egyébként meg semmilyen korban nem lesz krva az ember.

2022. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!