Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen kezdett a gyereket...

Hány évesen kezdett a gyereketek számítógépezni, "kockulni" a gép előtt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 9. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
9 évesen. Előtte semmilyen kütyüt nem használhatott.
2022. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

5 évesen, ez még a 90-es években volt amikor sikerült szereznünk egy 386-os gépet.


A gép segítségével tanult meg olvasni meg angolul :)

2022. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
10 évesen kezdett telefonozni. Most 12 éves, a számítógépet nem használja.
2022. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Le leszek pontozva, de én hamarabb tanultam meg számítógépezni, mint járni. 2000-es évjárat vagyok kereken, köszönöm szépen felnőttem, értelmes ember lett belőlem, aki pár nap múlva államvizsgázik. Hátrányt nem, csak alőnyt jelentett az, hogy ilyen hamar odaengedtek a számítógép elé. Nem lettem függő, szeretek könyveket olvasni, valamint a szabadban is lenni.
2022. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Ahány évesen megengeded neki.
2022. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
#4 Én is dettó. 2002-es vagyok, még emlékem is van róla ahogy reggel a gép előtt ülve csorgatok a pelenkámba :) most már programozónak tanulok, mellette remekül megy a gépszerelés és a Linuxhoz is értek, ja és lány vagyok :)
2022. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
3-as vagyok. Nem arról van szó, hogy nem engedjük a gyereket a gép elé. Egyszerűen nem érdekli. Más beállítottságú. Nyilván ebben szerepet játszik az is, hogy mi sem ülünk gyakran a gép előtt.
2022. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

5 évesen. A férjem és én is kb. ennyi idősen kezdtünk gépezni. Én emlékszem, előbb tudtam leírni azt a billentyűzeten, hogy "cd jatekok", mint a nevemet.

Néha zavar, hogy túlságosan sokat játszanak, szoktam korlátozni azért. De alapvetően a gyerekeinknek azt tanítjuk, hogy pl. programozni tudni ma már olyan, mint angolul beszélni. Alap.

2022. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó vagyok: hozzáteszem, hogy mi a nyolcvanas évek második felében születtünk!
2022. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Számítógépezni - 12 évesen

"kockulni" a gép előtt - 14-15 évesen

"kockulni" - ovisan (nem számítógépen, hanem egy már retro TV-re köthető konzolon)

2022. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!