Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen kezdett a gyereket...

Hány évesen kezdett a gyereketek számítógépezni, "kockulni" a gép előtt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 9. 10:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk apám vitt be ebbe a világba már elég korán, sokszor ültem mellette és néztem ahogyan játszik. Mondjuk ez is huszon éve volt már.
2022. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

A most 14 évesem 5 évesen kezdett számítógépen játszani, nyilván keretek között. Ő azóta is hozzá van nőve, de alsós kora óta programoz, játszani nem szokott rajta, mondjuk most már szerintem mások se számítógépen játszanak, hanem konzolon, azon ő is szokott.


A hatéves öccse, nem szamitogepezik, szerintem már kevés gyerek szokott, sok háztartásban nincs is se PC, se laptop, telefonozni, tabletezni szoktak az ekkorak, nekem ez valahol fura is, van kb egy korosztaly, amelyik ért normálisan a számítógéphez, de se az idősebbek, se a náluk fiatalabbak nem, csak hát munkához sok esetben nem elég egy telefon vagy tab, aztán lovesuk sincs, hogy mit csinálnak, amikor oda jutnak, hogy dolgozniuk kéne rajta.

2022. jún. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

#12 egyetertek, sajnos az a generacio akik tableten, mobilon nonek fel, sajnos nem nagyon ertenek mar a szamitogephez, es nem is erdekli oket, meghozza azert, mert tableten/mobilon annyira sok a valasztek, ha valami nem mukodik, akkor otthagyod azt az appot es van masik, az appok arra vannak kitalalva hogy a legkisebb erofeszitessel megadjak neked a dopamint.


En 90es evekben nottem fel, 6-7 eves koromtol strategia jatekokkal jatszottam es 12 eves koromban kaptam egy mar akkor is regi, ocska gepet amit folyamatosan epitgettem. Mara en vagyok a csaladom es barataim IT supportja, tudok alkatreszekbol szamitogepet epiteni, es nagyon halas vagyok ezert a tudasert, amit azert sikerult elsajatitanom, mert nem volt mas lehetosegem: vagy megjavitottam/megkerestem a megoldast, vagy nem tudtam szamitogepezni, jatszani.


A mostaniaknak sajnos van mas lehetosege, mert mar mashogy mukodik a vilag (elektronikai dolgokra, internetre, ilyenekre gondolok).

2022. jún. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!