Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Pepcos ruhák gyerekeknek...

A Pepcos ruhák gyerekeknek rosszak?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 13:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
92%
Akkor minek kérdezed,hogy rosszak e a pepcos ruhák?Csak drága ruhát lehet rájuk adni ?🤦🤦Na tudod mikor ....plàne hogy kinövi mielőtt elhasználódna.
2022. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
32%
Dehát a pepcos ruhák nagyon is jók!Aki ide írt, járt már ott egyáltalán vagy csak hallott róla? Rengeteget vásárolok ott, a ruháknak semmi bajuk, egyet sem kellett kidobni, mielőtt kinőtte volna, sokat tovább ajándékoztunk szinte újszerű állapotban. Nekem pizsamám van onnan, több, mint 5 éve hordom, még csak meg sem fakult. Minőségre szerintem szinte egy az egyben megegyezik a h&m-el.
2022. jún. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
85%
Azért azt nem mondanám, hogy megegyezik a minősége a H&M-el. Van mindenféle márkából ruháink, azért egy bodyn meglátszik pár hét/mosás után, hogy melyik a pepcos és melyik a H&M-es.
2022. jún. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
A márkákon belül is eltérőek a minőségek, ki kell tapasztalni. Van olyan pepcos ruhank, amit ezer eve hord, meg van olyan h&m-es is, amit 2 hordás után kidobtam. Én amúgy kb 70%-ban a h&m-ben vásárlok (de drágábbat is megengedhetnék magamnak, ha látnám értelmét) és emellett is pepco rajongó is vagyok.
2022. jún. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Andi80018 ***** válasza:
91%

A fiam 134-es méretig szinte csak Pepcos ruhákban járt suliba, nem nagy minőség, de volt neki sok, így nem ment tönkre. Utána simán kidobáltam, nem sajnáltam egyiket se. A mi sulinkban egyáltalán nincs címlapon az öltözködés.

Most 10 múlt, nem találok neki ott semmit,egy atlétát vettem neki csak nyárra, viszont mostanában a Kikben találtam neki pólókat, rövidnadrágokat.

Természetesen ezek se nagy minőségek, de nem is rosszak. Míg a szemben lévő Takkoban 5 ezer egy farmer sort, itt 1850 ft.

Suliba keverni szoktam, van drágább, jobb minőségű ruhája is.

Egyébként, én a Ruhafalvát tudom ajánlani, onnan eddig csak jó cuccokat vettem.

Én inkább a cipőknél figyelem a minőséget, az lényegesebb szerintem.

2022. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Andi80018 ***** válasza:
Ja, F@F és Takkos pólót egyáltalán nem veszek, mert a nyaka kb egy hordás után kinyúlik, és 3000 ft egy póló...
2022. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Na pont arra jó, hogy pár hét után ki lehessen dobni a bodyt, mivel pár héten túl úgyse jó már a babára.

Nekem spec sokkal jobban fájna, ha drágább ruhák mennének a pincébe, mert 2 hétig volt csak jó. Nyilván tovább is lehet adni őket.

2022. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok a pepcoval, hogy otthonra, sétához teljesen megfelelnek. “Ünneplős” ruhának minőségit adok rá.
2022. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
91%

Egy időben azt tapasztaltam, hogy a beleírt méret / hónap szerint nagyobbat kell vennem, mert az első 30-40 fokos mosás után összemegy, az ujja mindig rövidebb volt a kelleténél. Nem szerettem

Pár hónapja azt látom, talán javult, nekem már nem tűnik olyan silánynak.

Persze vásárláskor mindig viszem a gyereket vagy egy nadrágját mintának, és így is akad, hogy méret szerint kisebb ruha a nagyobb, de ugye erre mondjuk, hogy nem cimke alapján vásároljunk (most kapott 86-os nadrágot, pedig 98-104 a mérete, 3 éves)

Olcsó, nem sajnálom ráadni a játszótérre, vannak csinos darabok is, az jó az oviba.

Zara boltban pl csak karácsonyra vásárolok neki, na abban is volt már hogy csalódtam picit

2022. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Kva fontos aztán az életben, hogy a gyereknek EGYETLEN papcos felsője se legyen :D :D bszki, szülők főnyereménye. Mi baja lesz ha esetleg lesz EGY DB szar minőségű ruhája?
2022. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!