Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg megalázó és visszatasz...

Tényleg megalázó és visszataszító volt a szegény gyerekeknek a Hiltonban adott vacsora?

Figyelt kérdés

Balog Zoltán emberi erőforrás miniszter a Református Szeretetszolgálattal együtt adott pazar vacsorát szegény gyerekeknek a Hiltonban. Mikor először értesültem erről, azt gondoltam, ez rendben van, és az se olyan nagy baj, ha erről hírt adnak. Bár az már nekem is viszolyogtató, hogy nem csak hírt adtak, de a sajtó mindvégig jelen volt, és fényképezgették, filmezték a gyerekeket.


Ezen a blogon nagyon elítélik az eseményt, meg a Klubrádióban is. Most már én is kezdem úgy látni, hogy talán nem így kellene segíteni a szegényeken, de kíváncsi lennék további véleményekre.


[link]



2013. dec. 23. 16:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Számomra undorító. Akik még alapvető élelmiszerekre sem telik, annak megmutatjuk, hogy mások hogy élnek? Elég furcsa kép alakul ki ezekben a gyerekekben, ráadásul mutogatták őket, mint majmokat az állatkertben.

Szimpatikus lett volna, ha nem ekkora csinnadrattával csinálják. De szerintem itt nem a gyerekek voltak a lényeg, hanem, hogy milyen rendesek az adományozók. Nem jött össze.

2013. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Esetleg fordított Gyurcsányként beköltöztethetnék pár napra a lakásukba is a szegényeket ezek után.
2013. dec. 23. 16:44
 3/24 intrepid ***** válasza:
86%
Amennyibe ez került, lehet háromszor ennyi gyereket is meg lehetett volna etetni, csak annak nem lett volna ekkora propagandaértéke.
2013. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, a költségekről még nem is beszéltünk...
2013. dec. 23. 16:58
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

Mehettek volna kevésbé fényűző helyre is

Már azt hittem a szálloda sponzorálta vagy mi

2013. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Lehat maga a Hilton ajánlotta föl, hogy ott tartsák

a rendezvényt

2013. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem így működik.

Ilyenkor a Hilton tesz egy felajánlást a refiknek és rárepült a politika is.

Én is a cégem termékeit szoktam általában felajánlani, és színtén közvetítővel adakozok.

2013. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hát a vacsora finanszírozási hátteret nem tudom. Bár ennél a kérdésnél ez egy mellékszál, azért jó lenne tudni.
2013. dec. 23. 17:08
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha a Hilton ajánlotta fel, az szép dolog tőlük, viszont akkor meg nem kellett volna ennek a Balog Zoltánnak ott majomkodnia.
2013. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

Valóban az. De a nélkülöző gyerekeknek nem ilyen flancos ételt kellett volna adni, hanem normális kaját, amivel jól is laknak. De nem is lett volna szabad műsort csinálni belőle.

Ez nem csak Balogot, hanem a Református Szeretetszolgálatot is lejáratta.

2013. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!