Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodás korú, 4-6 év körüli...

Óvodás korú, 4-6 év körüli gyermeked beszél magában?

Figyelt kérdés

Nincs rossz válasz, őszintén kíváncsi vagyok. Az enyém egyke, azt gondolnám ezért. Én ezt tök természetesnek vettem h minden gyerek beszél magában (nem szerepjatek a legóval/kisautóval/dinókkal) hanem pl utcán, sport közben, vendégségben ha nem talál ott a játszótársat.

És nem mindig, de gyakran.


Óvónő szerint nem jellemző, nem is gond, de nem is jó túlzottan, de szerinte elnövi.


2022. jún. 13. 23:46
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom eldönteni ez alapján
37 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
van tesvére és mégis mindegyiknél jellemző volt az egyik csak motyogot a bajsza alatt a másik ha kellet kiabált, majd cseréltek :D
2022. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Az enyém pld szokott.Nem túl gyakran de előfordul oviban még nem mondták hogy csinálná, inkább itthon,de szerintem ennek nincs jelentősége.Amugy enyém is egyke,de én is beszélek ha úgy van magamban és alapvetően nem vagyok lököttebb az átlagnál 🤭 Szerintem semmi jelentősége
2022. jún. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
42 vagyok és nem nőttem ki, sokszor kimondon hangosan amire gondolok, vagy megbeszélem magammal mit csinálunk ma😂😂 nem vagyok gyogyi, de ez van engem nem zavar.
2022. jún. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Én is beszélek magamban pedig van 3 testvérem. Ez nem ezen múlik.
2022. jún. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A lanyom 8 es meg mindig szerepjatekozik,beszel magaban. Eljatszik bizonyos szituaciokat. Anyam es en is beszelunk magunkban,vagy mergelodunk hangosan,motyogunk. Szerintem nincs ezzel semmi baj,amig nem valaszol a fejedben vissza valaki 😄
2022. jún. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, beszel.

En 41 vagyok, es en is beszelek magamban. Ez baj lenne ? 😂

2022. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

6

Hát nem teljesen ok ha a suliban melóhelyen buszon te vagy a fotykos gyerek aki elmondja saját magának a poént aztán jókat nevet rajta.

2022. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Ezt ne ugy kepzeld el,hogy maganak mond vicceket az ember. Hanem mond vmit a kutyanak,a novenynek,meg basszus ,de fajt (racsaptam az ujjamra az ajtot). Nah nezzuk mi van itt, neha egy egy karomkodas,mi ez isten ez,valamire racsodalkozas. Ilyesmi.
2022. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

8

Csak arra akartam rávilágítani hogy van az a szint ahol már nem normális.

2022. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!