Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ha ellenérzésem van...

Normális ha ellenérzésem van az unokatesót illetően?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2, az unokatesó lassan 4 éves lesz. Nagyon ritkán találkoznak, de mikor együtt vannak az unokatesó szinte megállás nélkül szekálja. Mindig az kell neki ami a kisfiamnál van és el is veszi tőle, belekiabál a fülébe, ütögeti, lökdösi a semmiből. Szeretném, hogy jó viszony legyen kettőjük közt, de őszintén szólva nagyon-nagyon idegesít és néha legszívesebben én is odaütnék vagy rákiabálnék, mert egy pillanatra nem lehet őket kettesben hagyni. Már mindent megpróbáltunk, nyugodtan elmagyarázni, megbüntetni, de semmi nem használt.
2022. jún. 30. 14:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van ilyen unokatesó. Ő nem egyke, de akkor született, amikor a nagytesó ott belecsúszott a 2 éves korba, amikor ugye cuki babából egy kis akarnok lesz, szóval otr a kicsi volt az isten, a nagy meg a rossz, és a kicsi tök hamar felismerte, hogy ő bármit csinálhat, bárhogy bsztatja a nagyot, ő lesz a szent, a nagy meg a rossz gyerek. Na, ő már 5, az én fiam 4,kiáll magáért. De az enyém az "idegbeteg" meg a "látszik, hogy egyke", meg az "elkényeztetett" . Az illedelmes, jól nevelt, minden más közegben tökéletesen működő fiam a bűnbak, mert alapból befeszül már, ha az unokatesó a közelébe jön. És mert van képe nem hagyni magát. Nem szeretem, amikor bármilyen okból egymás közelébe mennek. De családban meg én leszek a szar, ha megmondom, akkor is ha kerülöm a közös rendezvényeket. Megbeszéltük, hogy ő ilyen, és akkor is álljon ki magáért. Akkor is, ha mások a másikat védik. Nincs igazuk.
2022. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!