Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kell 18 hós kisfiamat...

Hogyan kell 18 hós kisfiamat rácsos ágyból leesésgátlós heverőre szoktatni?

Figyelt kérdés
Ma este próbáltuk de 1 órán keresztül sírt.Hiába nyugtattuk,simogattuk,nem aludt el.Visszatettük a rácsosba,ott sikerült nagy nehezen megnyugodnia,és most alszik.Nem bántottuk ezzel meg,nem okoz ez neki törést?
2010. szept. 20. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki délutáni alvás elött:ezentúl ez a szép ágy a tiéd itt is a szép takaród benne stb...

A rácsost bontsátok le,különben fojtatódik az ide-oda.

2010. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig 1 hós kora óta egyedül aludt el.Most simogassam ,maradjak ott amíg elalszik?Akkor nem azt fogja megszokni?
2010. szept. 20. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ott maradj.Napközben olvassatok könyvet együtt az ágyban(ha be férsz te is).Már ismerös legyen neki.

Más helységben van mint a rácsos ágy?Talán ez sem mindegy.

2010. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiunk már majdnem 2 éves volt,mikor átszoktattuk (jön a kistesó). Elmentünk otthonról, és mire hazaértünk, Apa szétszerelte a kiságyat. Gond nélkül elaludt a nagyágyban, (még leesésgátló sincs rajta) és büszke volt, hogy nagyágyban aludhat. Ennek kb. 3 hónapja, azóta sincs gond.
2010. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Jön a tesò,azèrt nem aludhat a kisàgyban? Vagy mert ö màr " nagy", igy a sima àgyban kell aludnia,akkor is,ha sír? Mièrt nem alhat a helyèn? Szerintem nem szoktak oda senkit szoktatni,a kètèves kisgyerek maga mondja,ha a màsik ágy szinpatikusabb neki,mint a ràcsos. Mert mondjuk màr àgy-ès szobatiszta ès èjjel is ki kell menni esetleg pisilni, stb. De egy 18 hòsnak minek nagyàgy? Föleg,ha fràszt kap töle ès nem önszàntàbòl alszik ott. Ne haragudj,de nem èrtem.
2010. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémet könnyű volt átszoktatni, mert utálta a rácsosat. Előbb eladtam, minthogy megérkezett a heverő, addig mellettem aludt, míg nem volt ágya. Az első pillanattól kezdve alszik benne, ahogy megvettem. Nagyon tetszik neki, nem bántam meg. Addig míg rácsosban aludt, rengetegszer felébredt éjjel, most végre elérkeztünk oda, hogy átaludt már egy pár éjszakát!
2010. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereti a rácsosat, nem jön a tesó, és még nem is kicsi neki minek kéne tőle elvenni? Ha ott érzi magát biztonságban had maradjon.


Az én lányom üvöltve rázta a rácsot úgy utált benne aludni. Így 14 hónapos korában leszereltük az egyik oldalát és lám csodát...azóta alváskor fogja magát bemászik, felkel kimászik és nincs hiszti és sírás. Magától mondja tente és már megy is.

2010. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!