Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

A 8(!!!) éves unokatesóm, mikor náluk voltam, és véletlenül odapillantottam a combjára, egyből lehúzta a szoknyáját, hogy "ne nézzed!" Meg hogy ne nézzem a bugyiját (miközben annak a közelébe se néztem). Teljesen fel volt háborodva, mert "néztem". Értitek, egy 8 éves magyarázza ezt nekem, aki ráadásul vér szerinti rokonom! Ez mennyire normális?

16/f



2022. júl. 9. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Hát ahhoz, hogy egy 8 éves észrevegye, a combját nézegeted, igencsak feltűnően kellett csinálnod. Nem, nem normális hogy egy kisgyerek combját nezegeted.
2022. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Látom, átjött a lényeg, gratulálok!

Nem, nem néztem a combját, te beteg állat

2022. júl. 9. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes. Érdemes lenne vele leülni beszélgetni valakinek,akiben megbízik. Lehet, valaki nézegeti vagy zaklatja.
2022. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg anyuka felvilagosította hogy vannak veszélyes bácsik. Most pedig mindenben ezt látja.
2022. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Ne vedd magadra, az enyém is ilyen volt, anyukája nemrég mondta el neki, hogy milyen a világ, és most nagyon odafigyel ilyenre. Az enyém is ezt csinálta, elmondtam, elkezdte takargatni magát akkor is, ha nem volt senki a szobában, és mondta mellé, hogy "senki ne nézzen"..


A kicsik ilyenek:) Tényleg ne vedd magadra, senki sem gondol rosszat rólad.

2022. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!