Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisgyerekeitekre szoktatok...

A kisgyerekeitekre szoktatok hózentróglit adni?

Figyelt kérdés
Emlékszem, hogy a kilencvenes években rengetegen hordtuk és és például nagyon utáltam hordani. Kíváncsi lettem, hogy a mai szülők is ráadják a gyerekeikre?
2022. júl. 10. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ünnepi nadrágja, ami korábban túl bő volt neki, arra kellett valami. Azóta van már hózentrógere (én így hívom, de inkább nadrágtartónak), de nadrágszíja is. Egyáltalán nem utálta hordani.
2022. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2022. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Megfelelő méretet kell venni, akkor nincs rá szukseg
2022. júl. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

3


Nàlunk nem létrzik olyan


96 cm a fiam és a 80-as nadrágba is gatyagumit húzok( mert màr a pelus is lekerült)


Szóval èn megpróbáltam, de nem viseli el.

Viszont van babaőv.

Azt azereti. Azokba a nadrágokba, aminek van füle, azt szoktam tenni.

(2,5 éves)

2022. júl. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1x sem. Nem is vettünk.
2022. júl. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

"Megfelelő méretet kell venni, akkor nincs rá szukseg"


🤣🤣🤣🤣

Ha van egy átlagnál vékonyabb gyereked, akire NEM tudsz megfelelő méretet venni, mert ami jó hosszban, abba szélességbe kétszer belefér... átgondolod.

Mondjuk, mivel nem kényelmes neki, így nem használ nadragtartót. Marad helyette a fejfájás és a folyamatos varrás.

Mert az állítható derekúak is nagyok és az aktív kötőt se lehet annyira megkötni

2022. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem volt gyerekként és szerettem. A fiamnak a rugdalózóhoz még nem merült föl :-) Később meglátjuk. De ha nem tetszik neki, megpróbálok majd más megoldást keresni.
2022. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk az egyik ünnepi nadrágjához járt, mindenki szerint nagyon édes volt benne.

Normál esetben nem hordja.

2022. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!