Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól altattátok egy...

Mikortól altattátok egy szobában kisgyerekeiteket?

Figyelt kérdés
Van egy 3és fél és egy 14 hósom.Szerintetek mikor próbálkozhatok egy szobában altatni őket? Kicsi időnként még felsír de általában már ő is átalussza az éjszakát.
2014. márc. 20. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem raknám őket egy szobába, nem egészséges.
2014. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindhárom a hazajövetel napján már a gyerekszobában aludt. Gyakran előfordul, hogy egyik-másik felébred éjszaka, de ez nem zavarja a másik kettőt az alvásban.
2014. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7,5 éves a lányom, 3 éves a fiam. Mindig is egy szobában aludtak, soha nem ébredtek fel egymásra. Úgy gondolom, addig így fognak aludni, míg ezek nekik kényelmes és nem akarnak saját szobát. 30 m2-es szoba, kényelmesen elférnek benne mindketten, de ha szükség lesz rá, van fölösleges szobánk, külön tudjuk tenni őket. A fiam már pedzegette, hogy saját szobát akar, a lányomnak még teljesen jó így. :)
2014. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a kicsi volt 2 éves,a nagy 3 és fél,mikor össze raktuk őket
2014. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

na mintha ezt a kérdést én írtam volna ki!Szintén 3,5 éves és 14 hós gyerkőcök és szintén az van hogy a kicsi felsír de van olyan is hogy fél-1 órán keresztül sír(betegség,fogzás st)és ez miatt hezitálok hogy mikor tegyem őket 1szobába,viszont a nagy meg már mostanába kéri hogy had aludjon együtt a kistesójával!

Azthiszem nyár elején belevágunk,mert nekünk előtte festeni is kellene.

2014. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem én is nyáron próbálkozom majd az összerakással.
2014. márc. 23. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!