Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel fürdetitek a kisgyerekei...

Mivel fürdetitek a kisgyerekeiteket?

Figyelt kérdés
Van egy 2 és fél, és egy 5 és fél éves gyermekem. Eddig próbáltam nagyjából (de nem kizárólagosan) természetesebb (de legalábbis kevesebb adalékanyagra koncentrálni) dolgokkal fürdetni őket, mint pl. gyógyszertári fürdető, oliva szappan, vagy házilag készített szappan. Most nemsokára elfogynak, és kíváncsi lennék, hogy mások mivel fürdetnek, esetleg tudtok-e ilyen "egészségesebb" fürdetőket ajánlani.
2017. ápr. 25. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Weledával. Érzékeny bőrű a fiam, ez bevállt.
2017. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

Èn nagyon keveset fürdetem öket. Kb heti 2x ülnek kádba , abból 1x hajat mosnak, így külön semmit nem öntök bele. A másik fürdetéskor meg kapnak a kezükbe egy icipici gyerek tudfürdöt és lemossák magukat.

A többi napon van zuhany, de akkor csak ha nagyon koszosak használnak tusfürdöt, Mert ezeken a zuhanyokon csak popo és arcmosas a lényeg.

2017. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszertári fürdetőben semmi természetes nincs, főleg vazelin, ( ami kőolaj származék), cetil-alkohol, meg benzoátok.

Mi Babylove-ot használunk, abban is van egy csomó vacak, de parabén nincs legalább.

2017. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ja igen, bocsi, azt kifelejtettem, hogy nálunk is nagyrészt zuhanyozás van, és tusoláshoz használjuk ezeket.

Kádfürdőnél én is sima vízbe ültetem őket, és közben lefürdetem a fentiek valamelyikével.

Ritkán előfordul, hogy szeretne valamelyik habot, akkor teszek bele a sima felnőtt habfürdőből, de ez elég ritkán van.

2017. ápr. 25. 12:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Most DM Babylove-osat hasznalunk.De altalaban a DM Biobaby furdetojet szeretem inkabb.
2017. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak természetes alapanyagú dolgokkal, melyek allergén-és parabenmentesek.
2017. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gabi fürdetőt, csak azt bírja a bőre a lányomnak
2017. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kislánynál vigyázz arra, hogy a puncit csak kívül kell megmosni!
2017. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, kedves 6-os válaszoló esetleg írnál nekem néhány ilyen terméket?
2017. ápr. 28. 09:44
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok:

Logona, Himalaya Herbals: ezeknek van ilyen típusúak is, amik szinte mindenhol hozzáférhetők.


Nurture my bodyt és Babyganicsot használok: SLS- és paramentesek, organikusak, kímélők, nem allergizálnak.

2017. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!