Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egyedül mész a gyerekekkel...

Ha egyedül mész a gyerekekkel a strandra és az egyikőjük még babakocsis, a babakocsit hogy viszed be a strandra?

Figyelt kérdés
Be lehet tolni ahol a jegyet veszed és az öltözőbe is és úgy ki a strand területére?
2022. júl. 17. 14:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Persze, mindenhova be lehetett eddig tolni.
2022. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Drágaság, melyik strandra?

Szerinted mind ugyanolyan?

Mind akadálymentes?

2022. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem mennék olyan strandra egyedül a gyerekekkel, amit nem ismerek 🤷
2022. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem minden strand egyforma. Ahol eddig voltunk, ott nem volt gond a babakocsival. Viszont én egyedül 2 gyerekkel nem merném bevállalni. Csak úgy, ha ketten vagyunk a férjemmel. (3 éves és 9 hónapos)
2022. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

2 gyerekkel nem mennék egyedül


Hogy pisilsz?



Amúgy be lehet tolni


Öltözôbe nálunk sehol nem fér be

De vannak nyílt színen csigák mi d a 4 helyen ahova járunk

2022. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nem mennék ilyen kicsi gyerekekkel egyedül strandra. Az a minimum, hogy legalább annyi felnőtt legyen a társaságban, ahány kisgyerek.

Egyszer anyukámmal mentem strandra, a "nagyfiam" 2 éves volt, a kicsi babakocsis. A nagy egy óvatlan pillanatban elrohant az úszómedence felé, nekem a karomban volt a pici, tiszta szerencse, hogy anyukám olyan jó formában van, hogy utána tudott futni, ès a medence szélén kapta el. Rossz belegondolni, mi lett volna, ha egyedül vagyok velük.

2022. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14%
Sehogy, mert babakocsis gyerekkel nem strandolunk.
2022. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

Ne már... honnan tudjátok hogy mekkorák a gyerekek. Nálunk pl 8 és 2 éves simán megyek velük egyedúl

De lehetne és 12 és 1 éves is...a 8 évesem simán figyel a 2 évesre amíg pl mosdóba beszaladok 1 percre, ha nem képes rá ott már bajok vannak nem kicsit

2022. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
8: és amíg a mosdóba beszaladsz, addig kint szépen elcsalják őket, remek!
2022. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%
9-es ne nézz már ennyire felelőtlennek...ott vannak a résnyire nyitott mosdóajtó előtt. Csak az utolsóba kell menni és voala meg van oldva ez is.
2022. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!