Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Van itt valaki...

Anyukák! Van itt valaki közületek, aki egyedül van 2 gyerekekkel? (apa külföldön, vagy másik városban)

Figyelt kérdés
Csak annyi lenne a kérdésem, hogy ti hogy bírjátok? Hogy oldjátok meg, hogy mindkét gyerekekkel ugyanúgy legyetek, ne veszekedjetek a nagyobbal, ne legyen bűntudatotok?

2014. ápr. 18. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én 3mal vagyok egyedül

és köszönöm egész jól

már nekem a nagyok azért már tudnak segíteni ebben abban :-)

2014. ápr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de ha kérdésed van írj hátha tudok segíteni ...
2014. ápr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is egyedül voltam/vagyok valamilyen szinten, férjem több műszakban dolgozik, van, hogy egész héten nem találkozunk szinte, mindig én vagyok a két gyerekkel.

Vannak/voltak nehéz időszakok, volt, hogy nagyon kimerült, ingerlékeny voltam, szerencsémre a nagyobbik (lány) nagyon "kompromisszum kész" volt, pedig csak 2 év van közöttük. Emiatt néha lelkiismeret furdalásom is volt, hiszen mindig ő került háttérbe az öccse mellett. (ettől persze nem szerettem kevésbé, nem törődtem vele sem kevésbé, csak máshogy kellett csoportosítani a dolgokat).

Most már picit nagyobbak, másmilyen problémák adódnak mint pici korban, talán egy kicsit ezért már könnyebb velük.

Meg kell próbálni valami közösen űzhető programot találni. (játszóterezés egyébként általában egy kis megnyugvást hozott nekünk, ott mindketten el voltak, leültünk együtt homokozni, vagy labdáztunk, ilyesmi)

Vagy szerettek velem tésztát gyúrni például, egyik oldalamon az egyik, másikon a másik, pici darab tésztát gyömöszöltek, szaggatták és persze meg is sütöttük. (utána ugyan melósabb volt a takarítás a konyhában... :) )

Kitartás, egyszer véget ér ez a korszak is!

2014. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!