Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az milyen szitu, hogy ha...

Az milyen szitu, hogy ha elmegyek itthonról egyedül valahova ( pld fodrász), akkor a férjem elviszi a gyerekeket a nagyszülőkhöz és ő maga meg elmegy és csinál valami mást és nem a gyerekekkel van együtt?

Figyelt kérdés

Amikor még gyesen voltam és én csináltam azt, hogy elmentem valahova és a gyerekek nagyszülőztek, azt hallgattam, hogy nem vagyok jó anya, mert lepasszolom a gyerekeket. Pedig én évekig itthon voltam, én voltam egész nap a gyerekekkel, őrültem, ha néha elmehetek valahova, ami nem gyerekprogram. Ő meg most, ha néha el kell mennem, akkor nem a gyerekekkel van, hanem lepasszolja őket és csinálja a saját dolgát. Amikor én csináltam ugyanezt, akkor gáz voltam szerinte, de most meg ő nem bír ki csak a gyerekekkel saját időt, inkább elviszi őket nagyszülőkhöz.

Szerintetek?


2015. jan. 30. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Most azt várod, hogy ócsároljuk a férjedet, hogy milyen szar apa? Hát én biztos nem fogom. Ezt nektek kéne megbeszélni. Pontosan elmondani neki azt, amit itt leírtál, ezzel tükröt tartani neki. Megkéne hallgatni a reakcióját.

De persze te egy hős vagy, mert a gyerekekel voltál gyesen, ezt nem vitatom! :)

2015. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem gáz, a férjem sosem viszi el a fiunkat a nagyihoz, ha én fodrászhoz vagy kozmetikushoz vagy akarhova megyek el. Azt a max két órát azért ki lehet bírni az apukanak is a gyerekkel. Mondjuk ha betegség van, akkor jönnek a mamak,de egy rövidebb program miatt biztos nem viszi, visszük őket a mamakhoz.
2015. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha sunyiba csinálja, hogy te azt hiszed együtt vannak, amúgy meg nem, akkor nem szép dolog. de mégis csak jobb mintha nem figyelne rájuk, így is biztonságban vannak. de ha alapból tudsz róla, hát akkor meg nem értem. én megbeszélném vele hogy miért így csinálja, és akkor lefixálnám vele hogy jó akkor menjenek ilyenkor a nagyiékhoz. de ettől közel sem kell fújni rá.
2015. jan. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Tehát van minimum két gyerek, ha nem több. Az első után se derült ki, hogy milyen csodálatos apa? Ha igen, akkor miért vállaltál még gyereket?


Bocs, de az ilyen szituációkat soha nem értem, amikor valaki panaszkodik, hogy rossz apa a férje/párja, de azért több gyereket is vállal vele - aztán még jobban panaszkodik.

2015. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
A férjem is ilyen volt. Tudni kell soha nem hagytam anyósra...(nem véletlen) de volt h elmentem itthonról, a férjem meg egyből vitte át a gyereket. Talán 2x játszotta el, mert olyan balhét rendeztem emiatt, h többet nem vitte. :) Anyóssal nyár óta amúgy is izzik köztünk a levegő, "már csak azért se lehessen vele" alapon nem adom neki oda a gyereket. (Elég bunkó volt és hallottam vissza dolgokat)
2015. jan. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha én megyek valahova (barátnőzni, fodrászhoz) akkor mindig a férjem vigyáz a gyerekekre, kivéve ha dolgozik.

Beszéld meg vele, hogy miért csinálja ezt... Én úgy gondolom, hogy az apának is szüksége van kicsit a gyerekekkel lenni (főleg ha 7ből 5 napot vagy még többet távol van), nem mondom hogy a férjem mindig rajong az ötletért hogy neki kell egész délelőtt vigyázni a 2 gyerekre (főleg az etetések és a pelenkázások miatt) de nem vinné át anyuékhoz őket...

2015. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a férjednek nagyon hiányzik a szabadidő, és ezt így oldja meg? Nyilván amíg te otthon vagy a gyerekekkel, nem szívesen megy el a haverokkal pl, rád való tekintettel. Ha otthon vagytok mindannyian, azért foglalkozik a gyerekekkel, nem? Kettesben mennyit jártok el?
2015. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én férjem nem vigyáz a gyerekeinkre, mert a kicsi még csak 7 hónapos és ő nem tud/mer/akar rá vigyázni, a naggyal már jobban el van, ő 2,5 éves. Úgy vigyázott eddig egyszer a 2 gyerekre, hogy itt volt vele még valaki! Sajnos, az én férjem is ilyen, nem fog megváltozni, valószínűleg a tied is ilyen, kevésbé "lelkes" apuka.
2015. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!