Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó ez így elindulás szempontjá...

Jó ez így elindulás szempontjából?

Figyelt kérdés
A fiam múlt héten töltötte be a 18 hónapot. Szombaton tett pár lépést többször is, de igazából tegnap ment hosszabban, a szobába fel-alá járkált. De elég sokszor elesik, persze utána feláll és tovább megy. Tetszik neki, neveti, csak még olyan kis félősnek, bizonytalannak látom. Ez így rendben van? Csak azért kérdezem, mert ugye elvileg 18 hónapos korra már tudnia kell járni, és anno a nővére is a betöltött 18 hónapban indult el, de ő gyakorlatilag egyik napról a másikra és szinte el sem esett, sokkal kiegyensúlyozottabb volt. Mondjuk ő inkább lassan ment az elején, míg a fiam próbálna gyorsabban menni, de persze még nem tud annyira.

2022. júl. 19. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt tudod - e, hogy két különböző gyerekről beszélünk? És azt sejted, hogy a lányod az, akin meg kell döbbenni, mert nem ő az általános?
2022. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy két különböző gyerekről van szó, pont ezért nincs viszonyítási alapom, nem tudom, most ez így jó-e.
2022. júl. 19. 15:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, és a környezetemben minden kisgyerek jóval előbb elindult, ezért hozzájuk sem tudom hasonlítani.
2022. júl. 19. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam 13 hónaposan kezdett el járni egyik napról a másikra, meghökkentően stabilan. Most 16 hónapos, most kezdett el esni-kelni. Elesik, elfelejfi kitenni a kezét, belegabalyodik a lábába. Barátnőm fia is dettó ugyanez.

Adj neki időt, még csak most kezdett járni, ismerkedik a dologgal. Napról napra ügyesebb lesz.

2022. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!