Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan telnek a napjaitok...

Hogyan telnek a napjaitok akinek otthon van egész nyáron az ovis gyereke?

Figyelt kérdés

#Gyerek, óvodás, nyár,
2022. júl. 19. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a sima hétvégék amikor van ovi
2022. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Egy kis iskolással és egy ovissal vagyok itthon. Reggel felkelnek, ha kell segítenek takarítani vagy főzni, majd játszanak. Az első 3 hétben egyfolytában kinn voltak, most inkább benn foglalják el magukat. Ebéd után szusszannak egyet, majd irány a medence kb. estig.

Eddig minden héten volt elmenős program, a héten itthon vagyunk. Jövő hétre még kitalálok valamit.

2022. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen undi meleg van, akkor estig bent vagyunk, festünk, kézműveskedünk, társasozunk, foglalkoztatókkal “tanulunk”, lego, vonatsín, stb. Este medence, locsolás, kertben játék. Segítenek főzni, ruhákat pakolni, a 2 nagy hajtogatni is tök ügyesen tud. Hétvégente mi is szervezünk 1-1 programot.


Ha normális idő van, akkor gyakorlatilag csak a délutáni alvásra és este jövünk be, kint vagyunk egész nap, kint is eszünk. 😊


6, 5, 3, 2 évesek.

2022. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt otthon, de most bezár az ovi és eddig sem vittem minden nap. Lakásban nem sokat vagyunk. Amikor itthon van, ha nagyon meleg van: reggel játszó, ha nincs meleg, akkor bármelyik napszakban. És beirattam délutáni úszásra, délután oda megyünk. Játszóház kb. negyedóra busszal. Oda is megyünk néha délelőtt és akkor alszik délután legalább.
2022. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!