Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korban kezdi érdekel...

Hány éves korban kezdi érdekelni a gyerekeket a lányok és fiúk közti különbség?

Figyelt kérdés
Mit mondtok olyankor?

2010. szept. 22. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 év 1-2 hónaposan kezdte a lányom kérdezgetni, hogy "A fiúknak kukija van, a lányoknak meg puncija?" Fürdéskor, ha lát engem vagy az apját, akkor szintén hasonlóak. "Apa fiú? Neki kukija van?" "Én lány vagyok? Nekem puncim van?" Van, hogy egy pillanatra hozzáér a puncimhoz, vagy apa kukijához (de nyilván nem fogdossa). A sajátját is kezdi felfedezni, például néha szeret a zuhany fölé guggolni, mert a víz jólesően birizgálja. Szerintem ez rendben is van így.

Kábé ennyiben ki is merül az érdeklődése. Mindig válaszolunk ha kérdez, vagy helyeslünk, ha jól mondja.

2010. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk annyira mindennapos a dolog-2 fiú,2 lány-,h igazából nem tudok olyan kort mondani,amikor érdeklődtek volna,mindig is látták:)),h van különbség.:)
2010. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
23 hós a lányom, de még nem érti a különbséget, pedig van két fiú unokatesója, akinek látja, hogy kukija van. Gondolom, egy pár hónap, és jobban felfigyel a különbségre.
2010. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Ha gondoljátok, még írjatok!
2010. szept. 22. 10:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 2,5 éves kora körül kezdett rácsodálkozni, szokta látni apát. (Egy kishúga van).


A minap jót derültem:

A fürdés után törölközéskor szétnyíltak a nagyajkai, és kilátszott az egyik kisajak, ő meg felkiált:

"Mama, pici fütyi!"

:-D

2010. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ez aranyos sztori. :)
2010. szept. 24. 18:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb 4-5 évesen piszkálják egymást
2010. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A lányomat kábé kétéves korától érekli. Most három múlt. Állandó téma, hogy kinek mije van, kinek szőrős, mikor lesz neki is szőrös, miért nem lesz ő bácsi, ha nagy lesz stb.

- Thomas lány mozdony?

- nem, fiú.

- kukija van?

:)

2012. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Kétévesen kezdte érdekelni. Most 3 múlt, hatalmas téma, hogy kinek mije van, kinek szőrös, ki fiú, van-e kukija stb. A múltkor zuhanyzás közben észrevette a tampon madzagját. Kérdezte, mi az. Elmondtam neki, hogy a felnőtt néniknek időnként vér szokott folyni onnan, de nem fáj, és ez így egészséges. Egyáltalán nem rázta meg, teljesen természetesnek vette.
2012. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
2 - 2,5 évesen. akkor már tudják, mi a különbség, ki mit hord a pelenkában, és nagy előszeretettel tárgyalnak is róla :-)
2012. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!