Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Átlagos hogy ezeket tudja egy...

Átlagos hogy ezeket tudja egy 2 éves?

Figyelt kérdés
Tudja a korát, teljes nevét, hol és mikor született, a címét, az anyja és apja teljes nevét. Ez átlagos egy két évesnél?

2022. júl. 30. 12:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván egy telefonszám megjegyzése még nem elvárható tőle, így a nevek is már segíthetnek. Főleg a mai szociális média világában.
2022. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha a beszédfejlődése jó, akkor átlagos.

Nyilván akinek nem tart itt a beszédfejlődése, az nem fogja tudni visszamondani.

Egyébként 4 évesen elvárt, hogy tudjon pár személyes adatot (nem mindent).

2022. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14%

Vagy csak tegyetek a kabátzsebébe egy papírt telefonszámmal, névvel stb. Ha elvész, annak nagyobb haszna.


Vagy csak figyeljen mindenki oda a gyerekére. 😄


Egyébként az én gyerekem 20 hónaposan megkülönböztetett 10 féle dínót, és nem beszélt csomó ideig. Most akkor átlagon felüli, vagy aluli? Baromság az egész, 3-4 éves korra mindegyik gyerek akinek nincs betegsége kb ugyanott fog tartani.

2022. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%

Nem átlagos.


Viszont nem mindegy, hogy éppen 2 èves vagy már majdnem 2,5



Sok 2 éves egyáltalán nem beszél mèg csak 1-1 szót.


4 èvesen sem elvárás ez státuszon.



Mindezek mellett egyébként az én fiamnak is megy a teljes címünket leszàmítva.

2022. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem kifejezetten jó, ha alap információkat tud a kisgyerek
2022. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!