Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik vettek igénybe babysitter...

Akik vettek igénybe babysittert a gyerek/gyerekek hány éves korától kezdték? Az én esetemben mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk a férjemmel.Van egy 4 éves és egy 4 hónapos gyerekünk. Család Magyarországon. Velük évi

2-3x találkozunk max. Segítségünk abszolút semmi. Ha valamit el kell intézni oda visszük a gyerekeket

Ha olyan a dolog akkor a férjem vigyázott rá (a pici születése előtt)

De volt olyan,hogy a bankba mellettünk, mind a ketten kellettünk így vittük a gyereket is. De sokszor ha orvoshoz megyek oda is viszem őket .

Érzem,hogy kell saját idő a férjemmel. Szóval kell külső segítség. Havi 1 napra /pár órára gondoltam amikor elmegyünk kettesben valahova.

A pici ugye Iszsz szóval ez egyenlőre nem fog összejönni

De kb mikortól lehetne a 2 gyereket rábízni valakire? Hol lenne jobb? Nálunk vagy a vigyázó otthonában? (Itt ilyen opció is van)

Köszönöm,ha tudtok tanácsot adni


2022. aug. 2. 10:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
Én mint babysitter írok, vigyáztam 1 hós iszszre a közelbe mentek vacsizni vagy sétálni A nagyokat 3 gyerek volt 4.2 évesek és a kicsi, lerendeztem míg anya a kicsit, majd elmentek ő tudta kb meddig bírja a kicsi, így kb 2 órájuk volt.
2022. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igaz nálunk nagymama van, de a mikortól vigyázott a babára témához szeretnék segítő választ írni: nálunk is iszsz baba volt, akit csak szoptattam (0 cumisüveg, 0 lefejt tej). Akkortól tudtam jobban eljárni (vezetni tanulok), amikortól már a hozzátáplálást elkezdtük, és átállt a 2 alvásra a lányom (mert altatni is én kellettem), ekkor volt 7 hónapos. Úgy csináltuk, hogy elaltattam mondjuk délelőtt negyed 10-kor, én fél 10-kor elmentem, aludt a baba mondjuk 1-2 órát, és amikor felébredt, a nagyival ebédelt pürét (a te esetedben a bébiszitterrel). Közben hazaértem fél 1-1 körül, addig játszottak ebéd után. Ezt akár délutáni alvásra is át lehet húzni, vagy délutáni etetésre, ha 1 étkezés van kiváltva, akkor aznap nem kap új kaját és délután eszi meg, amíg a bébiszitter vigyáz a kicsikre, és te meg a férjeddel lazítasz.
2022. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Ez nagyon hasznos volt. Köszönöm,hogy mindenki segítő szándékkal írt.
2022. aug. 2. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!