Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babát,rá mernètek...

6 hónapos babát,rá mernètek bízni ,csupán egy ismerősre,aki szokott gyerekekre vigyázni? Illetve neki is van gyereke.

Figyelt kérdés

Most tudom,sokan rossz anyának tartatok,2 gyerekem van,5 éves,és egy 6 hónapos. Amióta anya vagyok, 2x mentünk el férjemmel vacsorázni. (Előtte se nagyon mentünk sehová)

Amióta megvan a második baba,pár alkalommal mentem el bevásárolni,addig férjem vigyázott a gyerekekre.

Most lesz egy csuda jó koncert,de nagyon tanácstalan vagyok. (Egyik álmom válik ezzel valóra)

Anyósom nem keresi a gyerekeket,már lassan 2 hónapja.

Nekem nincsenek szüleim,tehát nincs akire számítsak.

Ismerek egy nőt,aki szokott néha gyerekekre vigyázni,és gondoltam megkérdezem,és neki megfelelne,az a 3-4 óra hossza,de emiatt olyan rosszul érzem magam,hogy szinte egy tök idegen vigyáz a gyerekekre.

És olyan hülye gondolatok kavarognak bennem..

Illetve arra gondoltam,hogy párszor elhivnám a nőt,hogy kicsit ismerkedjenek,itt lakik pár utcával arrébb.

Illetve,ha mennénk koncertre,itt lenne az egyik rokon gyerek is (15 éves) tehát segítene a nőnek a két gyerek körül.

Ti hogyan oldanátok meg?

Amúgy csuda jó baba,nem sírós,akár órákig is elvan napközben,sokat játszunk, beszélek hozzá.

Az altatás kicsit bonyolultabb,mivel cicin alszik el,néha sikerül anélkül,de akkor már nagyon fáradt.

Nem tudom,olyan tanácstalan vagyok.



2022. máj. 22. 23:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem.
2022. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Én vigyáztam 3 hónapos babára is 6 órán keresztül többször is, a saját két éves lányommal egyutt. Ennek ellenére azt mondom, hogy én soha nem hagynám másra az anyukamon (és anyósomon) meg a férjemen kívül egy ilyen picit.
2022. máj. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen,azért más elképzelni,és más benne lenni a helyzetben.

Tehát,biztos nem tudnám elengedni magam,mert azon görcsölnèk, hogy mi van otthon a gyerekekkel,és férjem is pont ilyen.

2022. máj. 23. 00:08
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Ha megbízol benne, akkor miért ne? Neked is jár egy kis kikapcsolódás
2022. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha mégis úgy döntöttetek, hogy elmentek a koncertre, mindenképp szokjanak előtte össze. Előtte pár alkalommal legyen úgy velük hogy te is ott vagy ,és esetleg egy bevásárlást is megejthetsz míg velük van, és akkor látni fogod hogy bírnak egymással. Viszont mivel nem szivesseg ez a részéről, valószínű ezeket az alkalmakat is ki kell fizetnetek.
2022. máj. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha bízol az illetőben, akkor simán.
2022. máj. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Ha annyira a te álmod ez a koncert miért nem mész el rá valamelyik barátnőddel, férjed pedig maradhat a babával.
2022. máj. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Csak akkor mennék, ha a férjem vigyázna rá, vagy nagyon jó barátnő. Ismerősre nem bíznám.
2022. máj. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem menj el, mobilon is hívhatod többször, rokon is mellette lesz.
2022. máj. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Nos, egyedülálló nőként szültem anno. Már a szülés előtt kerestem bébiszittert és már a par napos gyereket is rabiztam. Semmi baj nincs azzal, ha az ember szeretne egy kicsit kikapcsolodni
2022. máj. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!