Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kaka gondok? Ovi kezdés?

Kaka gondok? Ovi kezdés?

Figyelt kérdés
Kisfiam szeptemberben kezdené az ovit. Pisirr már mindig szól. Sajnos kakára nem nagyon. Van valami tippetek hogy érjem el nála hogy szóljon? Illetve valakinek van tapasztalata hogy oviba mit kezdenek ezzel? Fogadják egyáltalán?
2022. aug. 2. 13:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#6 vagyok. És elmondtam hogy az óvodások nem hordanak pelenkát, csak bugyit, és a pici wcre járnak kakilni és pisilni is. Meg is nézzük sokszor séta közben az óvodásokat ha kint vannak az udvaron, hogy milyen szuper nekik. Valaszthatott bugyikat amit megrendeltünk, és ő vette át a futártól, nyitotta ki a csomagot. Beraktuk a mosógépbe, ő teregette ki, választott helyet neki a fiókban, a pelenkát meg elraktuk együtt a szekrény mélyére. Az is nagyon tetszett neki ovodalatogatáson hogy olyan pici wc van. Strandon is van ilyen gyerek wc, azt is mindig meg kell nézni, és kipróbálni. Van a bogyó és babócanak egy egy nap az óvodában része, azt is megnézzük kétnaponta hogy milyen jó az ovi, és csak az mehet aki a wcbe kakil és pisil. Szóval én arra gyurtam hogy vonzó legyen a wc, és az ovi, majd összekötöttem a kettőt, nem feltétlenül a végtermékre koncentráltam hogy az most pisi vagy kaki.
2022. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!