Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért bunkóznak már az óvoda...

Miért bunkóznak már az óvoda kezdés óta az óvonők???

Figyelt kérdés
Már a legelső nap óta bunkóznak velünk.Nem rég költöztünk ebbe a faluba.Ráadásul a munkahelyemen is felkellet mondanom , mert a rokonok messze laknak, nem tudnak segíteni.Ez se tetszett nekik ,mert miből fogunk megélni?Hozzáteszem a férjem külföldön dolgozik és havi 6-700ezret keres.Ez még tett a lapátra, azóta már a kérdéseimre se akarnak válaszolni.Milyen alapon turkálnak az emberek mások pénztárcájában vagy ítélik el?

#Bunkóznak
2021. szept. 3. 08:19
1 2
 1/18 anonim válasza:
33%
Ezért nem érdemes falura költözni.
2021. szept. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem feltétlen az anyagi helyzetetek miatt csinálják. Valószínűleg valami miatt nem vagy szimpatikus, sose tettél vagy mondtál úgy vagy olyat ami ezt kiválthatta?
2021. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem a faluval van a baj, hanem, hogy taplók az óvónők. Mi is faluban lakunk, itt meg rendesek na bumm.

Kérdező én a helyedben megkérdezném, normálisan higgadtan, hogy végülis mi a problémájuk, hogy így viselkednek? Mi rosszatt tettél, hogy így lenéznek, még a kérdésekre se válaszolnak?

2021. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindenki azt hiszi dühös vagyok, pedig csak úgy áll a szemoldokom, ha épp nem gondolok semmire akkor is megkerdezik " valami rosszat mondtam, hogy dühös vagy?" Pedig sosem duhongtem meg senki előtt. Néha egy gesztust vagy mozdulatot, hangsúlyt felreértenek az emberek és ez nézeteltéréshez vezethet. Egyszer amikor szó szerint beszol kérdezz rá mit csináltál, hogy ilyen veled. Vagy elmondja az igazat vagy elszégyelli magát és többet nem fog veled így viselkedni.
2021. szept. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én rendesen probálnék kommunikálni velük.Ma reggel is megkérdeztem ,hogy mennyire eszik a kisfiam, mert nagyon rossz evő.Az óvonő rám sem nézett csak annyit mondott ,hogy ő nem tudja mert már ő délután nem volt itt.Amikor tudja ,hogy délben megyek a gyerekért.Annyira mérges lettem ,hogy kimentem az ajtón.Ma biztos megfogom kérdezni ,hogy most velem van bajuk vagy a gyerekkel, mert ez így nem mehet tovább.
2021. szept. 3. 08:40
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem duzzogni kéne. Hanem lealázni egy válasz kérdéssel itt pl. Hogy " tehát akkor a gyerek ezek szerint reggelizni sem szokott? Tudtommal az is evésnek számít." Mindezt nevetgélve, mintha vicc lenne, de tudni fogja hogy bealáztad, viszont nem mondhat semmit hisz csak "viccelsz"😏
2021. szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Csak én mindig azt szoktam mondani, hogy ha bajod van velem, vagy ha nem tetszik a pofám akkor azt mond a szemembe.Semmi olyasmit nem tettem vagy mondtam ami miatt , megengedhetnék maguknak ezt a viselkedést.
2021. szept. 3. 09:02
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
Hát ha ezt mondod nekik akkor ne csodálkozz, hogy nem kedvelnek. Persze legalább őszinte vagy, de ezt arrogánsnak gondolhatják
2021. szept. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
8. Nyilván nem mondta. Csak ezt vallja.
2021. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Utolsónak van igaza nem mondtam, csak így gondolom.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2021. szept. 3. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!