Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érettségi gyerekek mellett?...

Érettségi gyerekek mellett? 5es, 7eves gyerekeim vannak. A nagyobbik 2dikos lesz. Sokat kell vele tanulni. Segítségem nincs. Ez lenne az utolsó évem, annyira szeretnek végre túl lenni az érettségin

Figyelt kérdés

Nem tudom, h mit csinaljak, mert azt érzem 100fele szakadok es nem tudok helytállni.. hogy foglalkozzak tanuljak a gyerekekkel,+ a házi munka és még járjak be suliba,tanuljak

..volt mar valaki hasonló helyzetben?


2022. aug. 2. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol is? Mert ha nem, akkor igazából szeptembertől úgyis oviban, suliban lesznek napközben, úgy azért szerintem elég sima.
2022. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass a károgókra! Menni fog! Nincs gyerekem(csak most szeretnék), de én is estin végeztem el a sulit, 23 évesen érettségiztem, munka mellett. Az túl egyszerű, aki pálcát tör a fejed felett. Nekem nehéz életem volt, ezért jutottam estire.


Nos, az iskolában kell tanulni, de ha látják a tanárok, hogy igyekszel, rendszeresen bejársz, megírod a dolgozatokat, valamennyit konyítasz az anyaghoz, akkor meg fogják adni.

Én Balassi gimiben érettségiztem Szombathelyen, 2020-ban. A tanárok tündériek és segítőkészek voltak. Ők is tudják, hogy aki dolgozik, vagy bizonyos esetekben gyermeket nevel mellette, annak nincs annyi ideje tanulni, mint egy nappalis kamasznak.

Nálunk is volt egy anyuka, aki nem tudott mindig megjelenni, nem is volt a legélesebb kés a fiókban és sokszor elmaradozgatott a tananyaggal, de látták rajta az igyekezetet, 4 évet végig járt, így átlökték év végén és az érettségije is meglett! Hajrá! Mindent bele! Ügyes vagy!

2022. aug. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!