Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek imádta a könyveket a...

Akinek imádta a könyveket a kisgyereke (1-3 éves), később, amikor felnőtt, szeretett olvasni?

Figyelt kérdés
Lányom 2.5 éves, minden nap legalább másfél órát kötelező neki olvasni, már egy éve, imádja, nagyon hosszú meséket is simán végighallgat. Könyvtárba is imád járni, illetve én is sokat olvasok és ezt látja is. Szerintetek így szeretni fog olvasni? Persze nem lehet előre tudni, de akinek ilyen volt a kisgyereke, később hogy viszonyult a könyvekhez?
2022. aug. 3. 11:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
10: én ilyen voltam és sosem derült ki, de egyre biztosabb vagyok benne, hogy valamilyen fokú diszlexiám van/volt. Sokkal lassabban olvasok a mai napig a legtöbb embernél. Emiatt nem olvastam sokat gyerekként. Aztán szép fokozatosan rákaptam - de ez ugye a kütyü és internet előtti világban volt. Mindenesetre én - ha ezt tapasztaltalnám a gyerekemen - utánajárnék, hogy nem valami lemaradás áll a háttérben, ami hátráltatja.
2022. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém sem pont a kérdésre válasz, az enyém nem nagyon szerette, ha olvasok neki, inkább azt akarta, hogy fejből találjak ki róla szóló "meséket". Persze próbáltam, de nem szerette nyitogatni, mutogatni a könyveket, hallgatni mi történik, csak ha direkt viccesre vettem és bohóckodtam. Korán megszerette az olvasást, már oviban, azóta is falja a könyveket. Már azt is szereti, ha én olvasok, de gyakran beleszól, ő is olvasná.
2022. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!