Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felnőtt háziorvoshoz magatokka...

Felnőtt háziorvoshoz magatokkal vinnétek kisgyereket?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem 13 hónapos kislányomat és nem tudom kire bízni, de a háziorvoshoz sajnos muszály lemennem, vinnétek magatokkal? Időpontra nem lehet menni sajnos...ti hogy oldanátok meg?

2017. febr. 23. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell menni?

Ha csak egy receptért, beutalóért, azt nálunk kiadják, nem kell sorban állni és végigvárni a sort, bemenni.

Kisbabával jövőket előre szokták engedni.

Ha muszáj menni és tök egyedül vagy, akkor nem tudsz mit csinálni, vinned kell.

2017. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Muszaj - pontos j.


En is egyedulallo vagyok a pici 6 honaposkoratol, most 20 honapos, mindig viszem magammal mindenhova, nincs aki vigyazzon ra. Orvos, hivatalos dolgok, stb. Annyit tudsz, ha sokan vannak, hogy kint tologatod addig, es megkersz valakit ha te kerulsz sorra szoljon.

2017. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Volt már, hogy vittem, mert nem tudtam máshogy megoldani. A nagyot egyedül neveltem ötéves koráig, hát párszor volt, hogy magammal kellett vinnem, mert neki mondjuk szünet volt az oviban, amikor én beteg lettem. Sőt, azóta is, pedig közben férjhez mentem, de amikor a kicsivel terhes lettem, akkor is volt, hogy mennem kellett, és vittem a nagyot is, nyári szünetben. Meg a kicsivel is kellett már mennem.


Semmi extra, ilyenkor odatelefonáltam az orvoshoz, hogy sajnos nem tudok gyerek nélkül menni, ha sokan vannak, akkor bekopogok, legyen kedves előkészíteni a papírjaimat. Persze ez csak akkor áll, ha receptért, leletért, stb-ért megy az ember.

Ha vizsgálatra is szükség van, akkor megoldottuk úgy, hogy megbeszéltük, a rendelés legvégére menjek, kint várjak, ne a váróban, és majd ő rámtelefonál, amikor mehetek. Így nem kellett a betegek között várni a gyerekekkel.

Mondjuk nekem ultrajófej háziorvosom van, az ő személye az egyetlen ok rá, hogy nem váltottam, mert amúgy már rég nem lakunk a közelében, és mindig undorítóan sokan vannak nála :( De szerencsére mindig mindenre találunk megoldást, még ha kicsit sok időbe is telik.

2017. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Egy igazolásért mentünk. Kint vártunk a rendelő előtt amíg sorra nem kerültünk. Egyedül attól féltem nehogy összeszedjünk valamit... Szerencsére nem voltak bent sokan, de azért így is kaptam beszólást egy anyukától h ő bizony nem hozná el a hasonló korú gyerekét...De látom, hogy más is viszi magával nem én vagyok az egyetlen.
2017. febr. 23. 14:56
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező ne foglalkozz velük. Én fősulira járok picivel péntekenként mer máshogy nem tudom megoldani. Két nagy az oviban. A kényszer nagy úr.
2017. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Én semmiképp nem vinném. Durva fertőzéseket lehet ott elkapni. Még nekem, felnőtt nőnek is meggyűlik vele a bajom (úgy, hogy csak 5 percet töltök bent), nemhogy egy 13 hósnak.
2017. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Utolso

Durva fertozeseket ? A haziorvosnal ?

Tudtad, hogy a felnott lakossag nagy resze csak gyogyszert iratni jar ? Vernyomast, cukrot meretni.

Milyen fertozeseket ? Ebolat, malariat, veszettseget ? Irjal mar peldat!


A gyerekorvosnal tobb mindent elkaphat, a szokasos gyerekbetegsegek.


Fertozeseket max a fertozo osztalyon kapsz...

2017. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

Tévedésben vagy. Nemcsak gyógyszereket íratnak, hanem mindenféle fertőző nyavalyákkal keresik fel az orvost. Úgy képzeld el, hogy ott vagy 8 percet a rendelőben, és mikor kijövök, rá 1 órára már levegőt is alig bírok venni olyan beteg vagyok pedig nekem bivalyerős az immunrendszerem.

Véleményemet fenntartom, a baba egészsége érdekében nem vinném a váróba, főleg most, amikor tombol az influenzaszerű járvány.

2017. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*vagyok (bocs elírtam)
2017. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Legközelebb menj a rendelés végére, akkor már kis szerencsével nincsen senki előtted. :)
2017. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!