Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire utalhat, hogy így viselke...

Mire utalhat, hogy így viselkedett?

Figyelt kérdés
Ma voltunk 4 éves státusz vizsgálaton, a fiam nem volt eggyütt működő semmit nem akart csinál amit kért a védőnő. Azt mondta vigyük el pedagógia szakszolágálathoz. 3 évesen is ilyen volt és azt mondta ennek 1 év alatt változnia kellett volna.Amúgy nekünk otthon nem csinál lehet vele kapcsolatot teremteni mindent csinál amit egy 4 éves annyi hogy nagyon szégyenlős de hamar fel tud oldódni. Milyen problémára utalhat?
2022. aug. 5. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szégyenlős, ha otthon meg mindent csinál.
2022. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Oviban milyen?Beszélj róla az óvónővel! Ők is szakemberek, tudják ha valami nem stimmel és szólnának is szerintem.
2022. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emiatt felesleges elmenni a szakszolgálathoz. Max azt mondják, semmi baja, csak ahogy előttem írják, szégyenlős. Ha vmi probléma lenne vele, már észrevették volna az oviban.
2022. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

3#

Nehogy azt hidd..


Sokszor nagyívben tojnak rá az oviban.


A nagyobbik lányom 2 kóddal sni-s, én indultam meg vele, nem az ovi.

Most a középsőt is én indítottam.. Adhd gyanúval küldött a szakszolgálat tovább, fel se tudták igazán mérni olyan figyelemhiányos.. Ovi szerint meg minden oké..


Inkább nézzék meg feleslegesen, és legyen 2 kör plusz, mint legyen valami amit időben lehet fejleszteni.

2022. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Szégyenlős.
2022. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Semmi probléma, csak utálja az orvost/védőnőt.
2022. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem èpp az a normàlis, hogy egy idegennek nem produkàl a gyerek, mint egy vàsàri majom. Elèggè logikàtlan a magyar rendszer, hogy nem azok mèrik fel a gyereket, akik ismerik, ès akikben bìzik. (Szülő, óvodapedagógus)
2022. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem egész nap beszél megállás nélkül, többet tud mint a korosztálya, de ha egy idegen felnőtt beszél hozzá, nem mer megszólalni sem... Szerencsére a védőnő Tök jófej, és ad neki időt a fellazulásra, neki hamarabb meg is szokott nyílni.
2022. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az óvónők mindig jelezték,ha valami nem stimmel,ha csak gyanús valami.Pl lehangoltabb (két nap múlva beteg is lett), vagy hogy picit csendesebb, mint megszokott (kis csoportos Tsmt kellett neki). Szóval kérd meg őket,hogy figyeljék egy kicsit és beszéljetek. Miket írtak az éves (vagy féléves) felmérésbe?
2022. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem emiatt ne parázz, szégyenlős. Nem tudom miért csinált ebből ekkora ügyet a védőnő.
2022. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!