Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit szoktatok tanulni a...

Mennyit szoktatok tanulni a gyereketekkel?

Figyelt kérdés

Szerintem én nagyon álomvilágban élek, mert alig várom, hogy iskolás legyen, és tudjak neki segíteni. Szerettem az iskolát, imádtam tanulni, valahogy át akarom élni még egyszer, vagy nem tudom :D még nagyon messze van a dolog, így ötletem sincs, mi lesz majd akkor.


Nálatok hogy megy ez?


2022. aug. 17. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Két iskoláskorú gyermekem van, az elmúlt 7évben emlékeim szerint egyszer matekoztam valamelyikkel. Osztályelső mindkettő, remélem így marad. Öszintén szólva munka és főzés, házimunka után örülök hogy ezzel nem kell foglalkoznom.
2022. aug. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem se kellett soha tanulni, lányommal viszont biztos kell majd. Én inkább ettől félek. Előre tudjuk, hogy tanulási nehézsége lesz, nem poén ez. Biztos nem fogok szórakozni közben.
2022. aug. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Nem tanulok vele, az iskola az ő felelőssége

Ha megkér rá, hogy segítsek, kérdezzem ki stb akkor megteszem, de nem állok csak úgy fölötte, nem idegesítem vele se őt, sem magamat

2022. aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tanulok a lanyommal mert elsőben kiderült hogy figyelemzavaros, így nehezen fókuszál sokáig, a leckeiras közben sokszor elkalandozik. Ezért ott vagyok és segítek vissza terelni a figyelmét. Fél-1 óra alatt irjuk meg a házit minden nap.
2022. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell tanulnom a gyerekeimmel, kitűnő tanulók így is. Mindketten napközisek, ott megcsinálják a leckét, dogára szoktak otthon tanulni,azt néha átbeszéljük, ha igénylik.
2022. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!