Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyajegy a kisgyerek talpán?Én...

Anyajegy a kisgyerek talpán?Én senkit sem ismerek akinek lenne.A ti gyereketeknek van?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 21:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Babaként az enyémnek biztos nem volt.Most így, hogy szemmel láthatóan nőtt mondjuk talán olyan 2x2mm talán kicsivel kisebb is.Előtte meg jól nézni kellett a talpát, hogy most akkor az ott mi.

Gondolom önmagában az még nem gáz, hogy nőt, mert valahogy csak ki kell alakuljanak az anyajegyek is, nem csak úgy lesznek egyszerre.

Köszi a válaszokat, meg hogy nem cikiztetek.Megkérem ma a gyerekorvost adjon bőrgyógyászhoz beutalót, aztán meglátom ha nem kapok elviszem magánúton.

2022. aug. 23. 07:29
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
Nekem és a lányoknak is van a talpán. Soha semmi gond nem volt vele. Szerintem nem kell vele foglalkozni, ha nem okoz semmilyen problémát:)
2022. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem se kell miatta aggódni. Ha az megnyugtat, kérd ki a gyerekorvos véleményét, de a bőrgyógyászig nem kell elmenni (ahova egyébként beutaló nem kell, legalábbis Budapesten, csak időpont, amit jó sokára adnak).
2022. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen, mondja a gyerekorvosunk is hogy oda nem kell beutaló.:)Meg szerinte rendben van szín ,forma alapján.De ha nem nyugodtam meg vigyem be nyugodtan.
2022. aug. 23. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!