Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az Utolsó Egyszarvú c. mesét...

Az Utolsó Egyszarvú c. mesét hány éves gyereknek engednétek megnézni?

Figyelt kérdés
Rám nagyon mély benyomást tett, de nem emlékszem, hány évesen láttam először.
2022. aug. 24. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Én 6 éves kor alatt nem javasolnám.


Sőt... lehet 10 esküszöm. Ahogy a banyát kinyírja a hárpia, akinek ott vannak a csecsebimbói... 😏 a bika a végén. Iszonyat. Mármint nekem tetszett, de szerintem nem való kicsiknek.

2022. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem sem ovisoknak való, csak azon lamentálok én is, hogy megmutassam 6 evesen v várjak vele..
2022. aug. 24. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van egy parental guide.


Én 8 évesen mutatnám meg. Nekem a hárpiás rész meg a bikás rész túlságosan sok volt gyerekként, emlékszem rémálmaim voltak. Főleg a hárpia miatt.

2022. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Engem az nem érintett meg, én a csontváztól féltem.
2022. aug. 24. 20:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Neeee! Engem anno elsősként vittek el rá. 30 év után is emlékszem rá, mennyire sírtam rajta...m
2022. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyolc éves kortól, én legalábbis annyi idősen láttam. Jó, a hárpia kicsit para volt, de pár évvel korábban láttam félelmetesebb rajzfilmet is (Ezüst Nyíl).
2022. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Engem 8-10 éves korom körül traumatizált a mese. Emlékezetes élmény maradt. Nem ezt szoktam meg a meséktől, a kislány énemet megviselte. Egy barátnőmét is.
2022. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen...engem is meglepett. Viszont szerintem az egyik legszebb rajzfilm, engem a mai napig inspirál.
2022. aug. 27. 13:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek, nagyon szép.
2022. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!