Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6-8 éves gyerekek hogy viselik...

6-8 éves gyerekek hogy viselik az oltásokat?

Figyelt kérdés
Tietek sírt?
2022. aug. 31. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sírt.. Üvöltött. Toporzékolva vagy fél órán keresztül a 6 éves oltásnál. 3 ember fogta le a nagyfiút. Aztán beadta neki a doktor néni és röhögve közölte, hogy "ez nem is fájt."
2022. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Enyém közvetlen előtte sírt, majd mondta h nem fajt és megnyugodott. Engedte beadni
2022. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Gyerekem az nincs, de covid oltóközpontban dolgoztam. A legtöbb ilyenkorú gyerek meg volt szeppenve, szorították a plüssakármit magukhoz, de alapvetően jól viselték a dolgot. Nyilván minden hülyeséget kitaláltunk, hogy enyhítsük a szorongásukat: a várakozás közben a kezünkbe nyomtunk egy ceruzát (vagy épp nekik kellett kiválasztani, ez ugye attól függött, hogy mekkora volt a sor, mennyi időre kellett lefoglalnunk őket), aztán a falra ragasztott egyik hatalmas papírra kellett kötelezően egy pontot rajzolniuk (azt mondtuk nekik, hogy ez azért kell, hogy a végén tudjuk, mennyien jártak nálunk- volt olyan hat éves, aki kiröhögött minket, hogy ennyire bénák vagyunk a számítógéphez, hogy pontokat kell összeszámolnunk a plakáton, hogy tudjuk, mennyi gyereket oltottunk, de olyan is volt, aki összeszámolta nekünk), volt, hogy közéjük dobtunk egy lufit, ha nagyon nyugtalankodtak...

Szóval a nagyrészük hősiesen viselte, picit pityeregtek közvetlenül az oltás előtt, de aztán rájöttek, hogy nem is fájt. Viszont olyan is volt, aki a tiltakozását elég hangosan fejezte ki, a város túlsó felén is hallották biztos.

A második oltást viszont mindegyik jól viselte. Volt aki direktbe kérte, hogy az oltsa, aki legutóbb is, mert biztos azért nem fájt, mert olyan jól csinálta.

2022. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én mázlista vagyok akkor. Az enyem egyaltalan nem sirt, pedig nagyon izgultam, hogy mi lesz. Amikor en voltam gyerek, uvoltottem nem csak 6 évesen, de bevallom meg 16 évesen is...
2022. aug. 31. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyes volt, most voltatok délután? :)
2022. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pár napja, reggel. Lehet ha delutan megyunk, jobban ráfeszül. De reggel még friss volt és jókedvű.
2022. aug. 31. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elszaladóstól, a le se szarjáig bármi lehet...
2022. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az öcsém megharapta a doktor nénit, én csak jó hangosan sírtam hogy mindenki tudja hogy most ölnek meg XD (utána egyszer amúgy anyám kicsit flegmán megjegyezte, hogy ha nem sírnék, nem feszülnének be az izmaim és kevésbé fájna, én meg úgy voltam vele, hogy jól van, magyarázd csak, majd én megmutatom hogy de igen akkor is fáj, majd csodák csodájára alig fájt... amitől úgy meglepődtem hogy egyáltalán nem sírtam. később sírtam a miért nem sírtam. ne keresd az ekkora gyerekekben még a logikát)
2022. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!