Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A férjem többször panaszkodik,...

A férjem többször panaszkodik, hogy leszúrom a gyerekek előtt. Pl. kiabál a gyerekkel és kiküldöm a szobából. Vagy ma esti mese után jó nagyot pukizott a szobájukban. Én meg mondtam, hogy be van csukva az ajtajuk és milyen büdös lett.?

Figyelt kérdés
Mindez még a gyerekek előtt. De nekem kicsúszik a számból ilyen esetekben. Szerinte nem fogják tisztelni a gyerekek. És szerinte nekem azért fogadnak jobban szót. Tényleg ettől függ a gyerekek tisztelete?
2022. aug. 31. 20:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Nem csak ettől, de nagyon hülyén néz ki, ha a gyereknevelésben levő ellentéteket úgy kezeled, hogy kiküldöd a szobából.

A pukizásnál ha jól értem, csak a tényeket mondtad, azt nem érzem problémának.

2022. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ha kiabál a gyerekkel és te kiküldöd azzal rombolod a tekintélyét.

Ha betol egy büdöset a szobába azzal egyet értek, hogy rászólsz.

Gyerekként emlékszem, ha apám szídott anyukám sosem alázta le őt elöttünk, csak a háttérből csitítgatta. De ha bebüfögött mondjuk a fejünkbe azért rászólt.

A lènyeg, hogy a nevelésbe nem szólt bele.

Egyébként néha szükség is volt arra, hogy apám ránkkiabáljon, be is f*stunk rendesen és magunkba szálltunk picit. De csak akkor tette mikor már tényleg a végét járták idegileg.

2022. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
34%
mekkora egy tirpák a férjed és a #2. apja is. ilyen tényleg van? szerintük ez vicces vagy mi?! 😬😳
2022. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Tök igaza van. Úgy kezeled őt is mint egy gyereket.
2022. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%

A következő lépcsőfok már a válás lesz. Én a helyedben visszavennék a stílusomból. Az oké, hogy rászólsz, ha alpári módon viselkedik, de az, hogy nevel, te meg kiküldöd őt...


Rombolod a tekintélyét, ráadásul a gyerekek azt látják, hogy nincsen egyhangú következetesség a nevelésben. Arról még ne is beszéljünk, hogy szegény férjed ezt mennyire szarul élheti meg. Vegyél vissza, ha szeretnél hosszú és tartós házasságot.

2022. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, hogy kiküldöd a szobából? Ne kezeld a férjedet is gyerekként (mondjuk én biztos nem mennék ki a helyében csak azért, mert te azt mondtad). Beszéld inkább meg vele kettesben, hogy miért nem tartod jónak a gyerekekkel való kiabálást, egyezzetek meg a fegyelmezési módszerekben.
2022. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Kiküldöd a szobából? Mint egy kutyát?

Nálunk ha valamelyikünk elveszíti a türelmét, és úgy tűnik, jogtalanul, akkor a másik kedvesen felajánlja, hogy vigyáz a gyerekekre egy ideig, amíg a másik pihen, lazul, vagy amit akar, de csak ha szeretne.

2022. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

hát ez tényleg durva, hogy kiküldi...

Legközelebb kukoricára térdepeltetéés is lesz?


ő a harmadik gyereked, kérdező?

2022. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
24%
Neked van igazad. Ha nem bìr magàval, üvöltözik=hisztizik, akkor kell egy kis idő hogy magàba szàlljon. Nem elfogadhatò üvöltözèssel nevelni a gyereket. Nem az anya rombolja az apa tekintèlyèt, rombolja ő magànak avval, hogy nem tud viselkedni.
2022. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

Ha a gyerekek megerdemlik a lecseszést, akkor tényleg nem kéne csak úgy kiküldeni. Utána te mit csinalsz? Miutan kiment? Hogy fegyelmezel?

A fingás esetében viszont neked van igazad, elég undoritó, hogy ennyire nem gondol a gyerekekre, hogy bebüdösít a szobajukba, aztan jóccakát. Így nem miattad nem fogjak tisztelni, hanem mert egy fingot nem kepes ket percig tartani. Mint egy csecsemő.

2022. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!