Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hosszú hajú kislányod haját...

Hosszú hajú kislányod haját mivel ápolod?

Figyelt kérdés
Lányomnak hosszú, normál szálú világos haja van, a hajvégek göndörödnek. A nap és a medence vize nagyon kivilágosította, amitől szárazabb is lett. Milyen sampont használtok? Ami nem csípi a szemet, ha esetleg belekerül? És mit, amitől könnyebb kifésülni?
2022. szept. 12. 14:12
 1/10 A kérdező kommentje:
3 éves.
2022. szept. 12. 14:13
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Én a manna szappanokat szeretem mind hajmosásnál, mind fürdésnél is.
2022. szept. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Vegyél egygyerekeknek való könnymentes sampont, meg egy egyszerű balzsamot.
2022. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Kislányom hajvegei nagyon könnyen toredeznek és kiszaradnak. Én hajszaritas után Pantene hajolajat szoktam tenni a hajvegekre. Ha uszodázunk, aznap mindig megmosom a haját, mert a klór is nagyon roncsolja.
2022. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Gyermek samponnal mosom. Vékony szálú, hosszú haja van. Nehezen fésülhető, ezért fésüléskönnyítő spray-t használunk.
2022. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Semmivel.Nem csesztm el már kis korban.Minrk arra bármi is.Mosom gyerekeknek valo samponnal és kész.
2022. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Fodrász 2 havonta igazitja a végét. Ezen kívül tangle teezerrel fésülöm, néha argánolajat csöpögtetek a samponba. Van az a serical latte nevű pakolás, azt is szoktam. De szerintem a legfontosabb, hogy rendszeresen vágja a fodrász, így mindig egészséges es tömör a vége.
2022. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Natur minden mentes sampon. Szaritas utan argan olaj. Ha szalkas a vege vágáss belőle. Mindenféle balzsam meg kemikalia csak ront rajta.
2022. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én amikor gyerek voltam nekem gyerekeknek szánt könnymentes epres illatú Baba samponnal volt mosva ( ilyennel: [link] )
2022. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Mivel a haját nem szeretném elszúrni, így semmivel vagy ha nagyon koszos, akkor természetes egy természetesebb összetevőből álló szappannal. Ez bőven elég hozzá, hogy szép legyen. 6 havonta pedig a végéből van vágva.
2022. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!