Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hozzá állás kérdése? Milyen...

Hozzá állás kérdése? Milyen az élet 4 kicsi gyerekkel?

Figyelt kérdés

Foglalkoztat a dolog bennünket,van már 2 csodás gyerekünk (5 éves és 10 hónapos)nem ismerek senkit akinek több gyereke lenne mind kettő :)

Hamarosan újabb baba projektbe kezdünk,és ma feljött szóba a 4-edik gyerek.

Vajon milyen lehet?

Anyagilag jól kijövünk,tehát azt az oldalát nem kell nézni,csak a napi teendők.

Akinek 4 vagy több gyereke van,írna őszinte válaszokat? :D


2022. szept. 17. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát én 3-4 gyereket biztos hogy nem mernék be vállani.Akármi történhet vagy veled vagy a férjeddel vagy akár ingatlan/lakás problémák pl ki üt egy tűz és albérletbe kényszerültök 3-4 gyerekkel nem egyszerű egy ilyen helyzet.Meg kicsit ha belegondolsz kérdező azért pl 4 gyereknél mindegyik más éves,az egyik ovodás a másik iskolás akkor ott egy újszülött akkor az eggyikért ide rohangálj a másikért oda rohangálj akkor foglalkozz az újszülöttel meg még mondjuk szülőire is kell menni az iskolába akkor az orvoshoz rohangálni ha le betegszik de közben dolgozni is kéne meg a ház tartást vezetni(főzni,mosni,takarítani meg számlákat be fizetni stb) és ne adja isten ha véletlenül ott maradsz te vagy a férjed 4kisgyerekkel ennyi feladat/kötelesség mellet hát nem egyszerű.
2022. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Beírtam Googleba hogy 4 kicsi gyerekkel az élet,és kidobta Gyakori kérdéseket,olvasom a kommenteket,de később nézem, hogy ez az én kérdésem volt tavalyi.

Szeptember végén megszületett a kicsi,és most újra pozitívat teszteltem.

Biztosan nehéz lesz,de megoldjuk ♥️

dec. 18. 17:54
 13/15 anonim ***** válasza:
Azta mindenit kérdező, gratulálok! :D kicsit nagyon hamar teherbe estél a 3. Baba után, bizonyára nem ez volt a terv. Egy ismerősömnek így lett a 3. Baba, 10 hónap van a 2 kicsi között!
dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok, én kicsit irigyellek. Én a második gyerek után éreztem azt, hogy egy harmadik is jó lenne, de leginkább azért, mert nekünk az első gyerek volt a hihetetlenül szenvedős, többemberes, a másodikat már úgymond "kisujjból kirázva" megoldottuk. Sokat vigyázok tesóm gyerekeire is, így bár nem 4 vér szerinti gyerekem van, de sokszor felügyelek egyszerre ennyi gyereket és nem könnyű az biztos, de "falkában" valahogy más.

Nálunk viszont szerintem anyagi megfontolásból nem lesz harmadik, jelenleg beleférne, de ha 3 gyerekkel maradnék egyedül, akkor nagyon nehéz lenne összehangolni a munkával, annyit meg nem tudnék keresni, hogy állandó bébiszitterünk legyen. Most se könnyű, de 3 már túlmutatna rajtam.

dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14 anyagiak miatt rajtam is. Sajnos 300 a nettóm... :/ a férjem a kenyérkereső. Én még autót sem vezetek.
dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!