Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen a munkaidőtök kisgyerek...

Milyen a munkaidőtök kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés

7-től 15-ig vagyok bent, reggel a férjem viszi a gyereket, délután én megyek. Kényelmes, kiszámítható.


Lenne lehetőségem több pénzért dolgozni 8-18-ig, hétvégén nem kell menni.

Mondjuk minden második héten este járnék haza, délelőtt pedig otthon ülnék.

Ez így nem tűnik túl kecsegtetőnek, de jó lenne váltani a pénz miatt... :/



2018. nov. 21. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

en 7:45-14:05 ig dolgozom.

igy a gyereket sem kell olyan koran levinnem bolcsibe ha apja nappalos,es delutan is idoben odaerek ertek.

plusz meg itthonra is marad energiam a dolgaimra.

nagyon keves ilyen munkahely van,szerencses vagyok,hogy talaltam.

a fizu eleg keves,de nem is azert jarok,szerencsere nem azon mulik a megelhetesunk.de mar 3,5 evet itthon voltam,es nem tudtam magammal mar mit kezdeni.

2018. nov. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
8:15-től 17:30-így dolgozom. Hétvége szabad. A bölcsőde a munkahelyem mellett van, így én hozom és viszem a gyereket. Jövőre a lakóhelyünkhöz közeli óvodába kerül, így valószinűleg én viszem és a férjem megy érte majd.
2018. nov. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
7.45-15.45-ig dolgozom. Egyedül vagyok velük, de nagyszülői segítségre tudok számítani, ha szükséges. Reggel 6kor kelnek, én korábban. 4-negyed5 körül érek oda értük délután. Max 5re itthon vagyunk, így nem olyan vészes. A kicsi ovis, a nagy alsós.
2018. nov. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

8-16:30 ig dolgozom, hétvégén nem.

30 percet vezetek még hazáig,a gyerekeket reggel én viszem, 2-őt 1-et az apjuk. Haza vinni nem tudjuk őket,azt fizetett segítség teszi meg.

Jó a pénzem de sokat adnék érte ha úgy dolgozhatnék mint te.


Sokkal több kiadás,ha valakinek hordania kell őket,az elvesztegetett idöről nem is beszélve.

2018. nov. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 8-16-ig dolgozom, tudom vinni-hozni a gyereket, van időm du. a háztartásra is. Dolgoztam 7 hónapig egy helyen 8-18-ig (két óra ebédidő 12-14-ig). Nem volt jó, pont ezért hagytam ott, mert 6 után nem volt időm semmire, alig voltam a gyerekekkel. A pénz ezt nem kárpótolja.
2018. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
8-20ig dolgozom, plusz az utazás. Ilyenkor nem is találkozom a gyerekeimmel. Viszont 3-4 nap alatt letudom a munkahetet és így 4-3 nap otthon vagyok. Munkanapjaimon a férjem viszi-hozza a gyerekeket.
2018. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
9-15-ig dolgozom, kényelmesen tudom reggel vinni, délután hozni haza a gyereket.
2018. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én össze-vissza.

Van olyan,hogy 4től 13:00-ig,van olyan,hogy 13:00-tól este 11ig,de nem tudhatod előre,lehet,hogy másnap hajnal 1.Ez a ritkább.

Van,hogy 5re megyek és 20:00-is dolgozik,van,hogy 10től másnap hajnalig és ugyanazon a napon déltől este 10ig ismét megyek.

Gyakorlatilag van,hogy hajnal 1:30-kor kelek,van,hogy hajnal 2-kor érek haza

Havi 19-23 nap,plusz napi min.2 óra utazás.

4 éves a gyerkőc,gyerek előtt is ilyesmi volt és 1 éves kora óta dolgozom.

Havi egy hétvége szabad,néha van 2 pihenőm egyben.Akkor próbálom utolérni magam és a gyerekekkel is foglalkozni.

2018. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!