Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rendeztetek már ovis szülinapi...

Rendeztetek már ovis szülinapi bulit McDonald's-ban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy csak azt ehetik-e ott a gyerekek,amit ott veszünk?


Mennyi a minimum és maximum fő?


Mennyi ideig lehetünk ott?


2022. szept. 19. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
2022. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Beviszed a vizes párizsit és eszik a kölkök, közben nézik ahogy mások nyomják a bureszt....amúgy is ritka nagy proliság ez az egész gondolat, bár látom, hogy van ilyen, ahogy az első válaszoló belinkelte.
2022. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 Nagyon szépen köszönöm!

2 Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor inkább ne válaszolj!

2022. szept. 19. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Lehet hogy nyersen fogalmazott a 2-es,de igaza van.Minek mentek mekibe,ha nem azt eszik a gyerekek?
2022. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Páran annyira suttyók és/vagy értetlenek. Én imádtam gyerekként a mekis szülinapokat, bár nekem soha nem volt, mert kertes házban laktunk és tavasszal van a szülinapom, meg szerintem nem is futotta rá nagyon. De mindig irigyeltem akinek ott volt, pedig az én otthoni zsúrjaim sem voltak soha rosszak.

Mégis hol kéne gyerek szülinapot tartani hogy ne legyen "proli", a 4 seasons-ben?

És nyilván nem párizsis szendvicsre gondolt a kérdező, hanem tortára, ropira, chipsre. Mert hogy ilyenek is szoktak lenni egy szülinapon, ezt meg ugye a Mekiben nem árulnak.

2022. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egyszer általános 4.ben, miután részt vettem az oszt társaim mekis bulijain, és addig nyaggattam a szüleim, hogy én is szeretnék már egyet :) nekünk amúgy ált iskola 1-4 osztalyban volt divat, nagyon jó élmény volt.

Nem lettem felnőttként se meki függő, az itthoni kaját szeretem a legjobban amit mi főzünk. Van hogy fél évig meki közelébe se megyünk, van hogy havonta 3x veszünk vmit onnan, de ennyi kell ha már nem cigizem, iszom, drogozom :D

2022. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!