Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én adok másfél évesemnek...

Csak én adok másfél évesemnek mindennap nassolnivalót? (túrórudi, tejszelet, krémtúró) Naponta egyet kap valamelyikből délelőtt.

Figyelt kérdés
Olvasgattam régi kérdéseket és ott szinte kivétel nélkül azt írták, nagyon ritkán adnak ilyesmit. (csokit én sem adok, de tejes, túrós dolgokat igen)
2010. jún. 15. 12:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Háát én szoktam adni péksütit, csokiskekszet(ezt nem mindennap)
2010. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
kicsit félreérted,mert az ilyen tejtermékek nem nasik,ezek kellenek is a gyereknek,a joghurt,túrós desszertek.miért ne adhatnál.én kb úgy adok a 17 hónapos fiamnak ilyet hogy joghurt,másnak túrórúdi,másnak krémtúró.viszont kap kekszet is,és aszalt gyümölcsöket,imádja nasizni,persze módjával,vagy mostanában a müzlis szeletet is nagyon szereti.ezek nem nasik.mondjuk a keksz igen.de pl tejszeleteke,pudingot,csokit,nem veszünk neki.
2010. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
elfog hizni szegény,és ugy fog járni mint a 120kgs lány,akit a szülei felhízlaltak!
2010. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Nálunk is ezek számítanak nassolni valónak, pl. joghurtot minden nap eszik. De van hogy pingit helyette vagy krémtúrót. Nálunk is így van. Van hogy kimarad, olyankor reszelek gyümölcsöt neki.
2010. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ritkábban adok ilyesmit, kb. hetente 1x, mert mi sem vagyunk azok a nasizgatós típusok. A múltkor a mami krémest vett, és szerette volna megkóstoltatni a picivel, meg is engedtük. Néha meg kap krémtúrót.
2010. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam is ennyi idős,minden nap kap valami ilyesmit,ha uzsonnára kap joghurtot,akkor mellé még adok egy tejszeletet,vagy rudit,délelőtt gyümölcsöt kap.

Ebben a melegben viszont jégkrém/fagyi is volt már uzsonna.

Nem ettől függ,hogy elhízik-e(vagy legalábbis nem kicsi korban),most is sokat szalad,állandóan jön-megy,a 18 hónapos oltáskor 10,5 kiló volt(1 évesen 10 kiló)


Nagyon szereti a zöldségeket,akár nyersen is,úgyhogy lényeg a változatos étrend,szerintem.

Szóval én mindent adok neki,és ugyanígy a bátyjának is,egyikük sincs elhízva:)

2010. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem abszolót nem szükséges adni, de nem lesz tőle baja ha kap. Én úgy gondolom, hogy az a lényeg, hogy ne főétkezések helyett kapja és ne legyen a vége az, hogy már mást nem hajlandó megenni. Én mondjuk előnyben részesítem a házi túrós dolgokat, vagy éppen gyümülcsöt adok. És nem igaz, hogy elhízik. Lányom másfél éves koráig nem kapott, aztán hogy látta más gyerekektől kéri. azóta van háztartási keksz, házi krémtúró, házi gyümölcsös joghurt.(nincs benne szinezék, tartósító és tudom mennyi cukrot raktam bele...) Két éves és 10 kg, továbbra is van olyan, hogy leeszi a gyümölcsöt a sütiról, a krémet és a tésztát otthagyja. Szóval még eddig nem romlott el a gyerek.:-)
2010. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is szokott kapni.Igaz nem minden nap.

Ha nem joghurtot eszik,akkor ezt adok neki,hiszen ebben is van tej.

2010. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Én semm adok minden nap, főleg nem bolti szarokat.3
2010. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 3. Sajnálom a gyerekedet, majd ha nem látod zabálni fogja az ilyen dolgokat nagykorába. Akkor mit adsz neki, ha a "bolti szarokat" nem? Bocsi, kérdező. Én is adok kisfiamnak majdnem mindennap. Ezek kellenek neki.16 hósak vagyunk.
2010. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!