Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ágymelegítő egyéves alá?

Ágymelegítő egyéves alá?

Figyelt kérdés
Sajnos kockára fagyunk, elromlott a cirkó. Vennék valami ideiglenes fűtőeszközt addig is. Régen volt ágymelegítőm, ami hálózatról ment, az ágyra kellett fektetni, azt nagyon szerettem. Ilyet lehet használni kisgyerek alá is? Vagy fűtőventilátor? Az viszont gondolom, zajos, úgyhogy inkább az elektromos ágymelegítőnél maradnék. Van tapasztalata vagy ismerete erről valakinek?

2022. szept. 20. 23:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Mennyire van hideg?


Mi még nem fűtünk..21-22 fok van a házban

2022. szept. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Bocsi


Nem tennék ilyet alá


1.

2022. szept. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Biztos nem. Tegyetek alá meleg plédet, adj rá vasteg pizsamát, hálózsákkal. Anmyira nincs még hideg, hogy meg kelljen fagyni fűtés nélkül
2022. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
Komolyan valahol már elkezdtek fűteni? Azt hittem idén végre megtanulunk spórolni.
2022. szept. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
#4, nálunk (panel) már volt aki jelezte a közös képviselőnek, hogy indítsák a fűtést 🤦‍♀️ ha a többség kéri, be is indítják. Nem mondom, a hősugárzót bekapcsoljuk fürdésidőre a gyereknek, de fűtéshez még korán van.
2022. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Napról napra hidegebb van, rosszak a nyílászáróink, hiába ölök bele több tíz méter szigetelést telente. Ma már csak 21 fokra melegítette a napfény a lakást délig és onnantól csökken a hőmérséklet a következő délelőttig, ami - csak drukkolok, hogy napos legyen. :) Én tényleg megfagyok, pedig nagyon elterveztem, hogy végre hozzászokom a nomadizmushoz, de zavar, hogy mint egy hurka fekszek le, nyakig bebugyolálva, nade azért úgy, hogy az éjjeli szoptatáshoz azonnal le tudjam dobni a fél ruhatárat, mégis a hideg levegőt lélegzem.

#4: Nekünk nagyobb pénzkidobás megbetegedni, mint befűteni, szóval a meleg megspórolja a munkából kiesést, a gyógyszereket és a betegséggel való szenvedést. De ha neked pl. van autód, dohányzol vagy nyaralsz össze-vissza, akkor még felfejlődhetsz a mi szintünkre. ;)

2022. szept. 20. 23:37
 7/22 Derjaderja ***** válasza:
92%
Inkább egy villanyradiátor? Simán felfűt egy szobát. Utána jó lehet még nyaralóba, tartalékba.
2022. szept. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A nagy belmagasság miatt félek, hogy elveszne a meleg és helyet is nehezen szorítanánk neki, de megfontolom.
2022. szept. 21. 01:36
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

Akárki akármit gondol arról, hogy már vannak olyan elvetemültek, hogy fűtenek: napközben 19, este 17 fok van a házban.

Nekem ez már kevés. Van egy 5 éves lányunk is. Leül a padlóra, zokniban rohangál....

Mi estére befűtünk...

Egyébként szigetelés előtt állunk.

2022. szept. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Nem, gyerekeknek és időseknek nem javasolják. Vegyél hosugarzot.


Nálunk is megy a fűtés. 21 fokra van állítva, jelenleg teljesen feloltozve, thermo leggingssel a farmer alatt ülök vastag kardiganban... Nálunk 9 fok van odakint -nem Magyarország- és a max 16 lesz.

2022. szept. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!