Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ágymelegítő egyéves alá?

Ágymelegítő egyéves alá?

Figyelt kérdés
Sajnos kockára fagyunk, elromlott a cirkó. Vennék valami ideiglenes fűtőeszközt addig is. Régen volt ágymelegítőm, ami hálózatról ment, az ágyra kellett fektetni, azt nagyon szerettem. Ilyet lehet használni kisgyerek alá is? Vagy fűtőventilátor? Az viszont gondolom, zajos, úgyhogy inkább az elektromos ágymelegítőnél maradnék. Van tapasztalata vagy ismerete erről valakinek?

2022. szept. 20. 23:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

10

Itt is ilyen az idő kinn már


8-9 fok reggel 15 fok nappal..( lesz még melegebb, de most ennyi)


Azért lepett meg a fűtés, mert nálunk körben ablak van és a padlás épp szigetelés alatt ( ami azt jelenti, hogy rosszabb, mint előtte, mert megbontva van a födém, és még nem hült ki.


Ettől függetlenül, ha 20 dok alá megy nappal, én is be fogom kapcsolni!


De aludni 19 fokban a legjobb àllítólag ( nekem is kevés!)


1-es

2022. szept. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is be van állítva 21 fokra a kondikazán,és volt már hogy bekapcsolt.Részben szigetelt meg csak a ház,és van pici gyerek is.(2éves meg 5 hónapos).Mi sem fogunk azért megfagyni,így sem pazarlunk.Télen is 22 fokot csinálunk nappal,éjszaka 20-at.Nyilván nem non-stop megy még a fűtés,de ha 21 fok alá hűl akkor bekapcsol.Nem tennék alá ilyen melegítő.Inkább a hősugárzó.
2022. szept. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk múlt pénteken 17 alá ment a nappali hőmérséklet, muszáj volt elkezdeni fűteni a gyerekszobákban és a nappaliban. A fürdőben “fűt” a szárítógép, a hálóban nekünk felesleges, de a gyerekek nem lehetnek kabátban a szobáikban. 😄
2022. szept. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
12 vagyok,nem hónap szerint futunk,hanem hőmérséklet szerint.Nem tudom ez miért furcsa.
2022. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk a szarul szigetelt házunkban nappal 17.5 fok van. Én ma kapcsoltam be a fűtést, mert már nem bírom, itthon vagyok egész nap, terhes vagyok, meg vagyok fázva, elegem van a pulcsiban is vacogásból.

Amúgy nálunk az elektromos ágymelegítőt csak rövid időre szeretjük bekapcsolni, vagy csak alacsony fokozatra, mert állati meleg tud lenni. De a gyerekeink szeretik még a melegvizes palackokkal töltött plüssöket is, olyat gyakran használunk.

2022. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Anno volt olyan hír, hogy a baba alatt ilyen volt, kiment a pisi a pelenkából, az talán zárlatos lett vagy mi és csúnya sérülései lettek 🤔
2022. szept. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen energiaárak mellett villanyről ágymelegítőt? Inkább csináltassátok meg sürgősen a cirkót.
2022. szept. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
#17 A 2. mondatban jeleztem, hogy a megcsináltatásig keresek ideiglenes megoldást. Amúgy tavaly is megcsináltattuk 50.000 Ft-ért, amikor tél közepén purcant ki, kisbaba mellett. A legjobb lenne lecserélni az egészet, csak nagy meló a kéménybéleléssel. Az ilyen ágymelegítők 60, maximum 150 wattosak, ami egy vagy két hagyományos villanykörtényi energia. De szakmai szempontból én örülök neki, hogy végre energia-érzékeny lett a lakosság. ;) (Zárójelben megjegyezve, hogy ha korábban tudatosul az energia végessége és valós ára, sokkal kíméletesebben zajlana az alkalmazkodás.)
2022. szept. 21. 11:37
 19/22 anonim ***** válasza:
(Zárójelben a zárójelre reagálva: a rezsicsökkentés miatt 2013 óta a fogyasztók rezsiburokban élnek, nem az ő hibájuk, hogy nem motiváltak az energiatakarékosságra.)
2022. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Meg ha gyogyszer kell mai árakat nézve 20.000ft alatt nem uszod meg az tuti 2020ban még azt mondom 10.000ft megusztad
2022. szept. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!